Wszyscy już tęsknią za szkołą (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.12.2020, 08:08
  • Anna Szewc
Wszyscy już tęsknią za szkołą (TYLKO W GAZECIE) Uczniowie w domach uczą się już od ponad miesiąca. I tak ma być do 17 stycznia. Co potem? Póki co szczegółów brak.
Nauki na odległość mają dość i uczniowie, i nauczyciele. Niestety to jeszcze nie jest koniec.

Za nimi przeszło miesiąc zdalnej nauki, przed nimi jeszcze identyczne trzy tygodnie, później blisko miesięczna przerwa, a następnie... wielka niewiadoma. Ani uczniowie, ani nauczyciele, ani dyrektorzy szkół nie wiedzą, czy w drugiej połowie stycznia będą mieli się okazję spotkać.

Jak wygląda sytuacja w oświacie i kto jako pierwszy ma szanse wrócić do tradycyjnego nauczania? O tym piszemy w Kronice Tygodnia.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 01.12.2020, 12:02
I po co bic pianę kiedy nie ma możliwości innej formy nauczania.Jeśli juz nie macie tematów by zainteresować czytelników ,wróccie do starych wydań kroniki.

Pozostałe