Mamy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 30.11.2020, 17:42
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Jak co poniedziałek przypominamy Wam, że już od wtorku do kupienia będzie nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Warto sięgnąć po ten numer. Nie pożałujecie. Przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, ale też mnóstwo ciekawych artykułów.

>>>> Mikołajki już tuż-tuż, więc pomyślcie o prezentach, a później w naszej dorocznej akcji zdecydujcie, od którego Mikołaja chcielibyście ten upominek otrzymać i napiszcie do tej osoby list. W zabawie z Kronią Tygodnia zdecydowało się wziąć udział kilkudziesięciu VIP-ów.

>>>> Nie jest lekko, każdego dnia i tak od kilku miesięcy. Jak w dobie pandemii wygląda praca ratowników medycznych? jeden z nich opowiada nam o tym ze szczegółami.

>>>> Były dziesiątki zakażeń. Teraz nie ma żadnych. Czy sytuacja w Domach Pomocy Społecznej w naszym regionie jest już w pełni opanowana?

>>>> Nauki na odległość mają dość i uczniowie, i nauczyciele. Niestety to jeszcze nie jest koniec. Kiedy jest szansa na powrót do normalnych lekcji?

>>>> W piątek, 4 grudnia, przed cukrownię Krajowej Spółki Cukrowej w Werbkowicach i w Krasnymstawie rolnicy przyjadą oflagowanymi ciągnikami. Przeciwko czemu zamierzają protestować?

>>>> Na liczniku ponad 200. Tym razem nie chodzi o prędkość, ale liczbę przejechanych kilometrów. W Zamościu przeciętne auto jest dość wyeksploatowane.

>>>> Nie karetka, bo nie było wolnej, tylko najbliżsi zawieźli mieszkańca powiatu biłgorajskiego do szpitala, gdzie zszyto mu rozciętą głowę i… odprawiono do domu. Jest skarga.

>>>> Powiat nie zamierza dokładać w przyszłym roku ani słotówki do budowy krytej pływalni. Burmistrz Hrubieszowa jest rozczarowama.

>>>> Czy Susiec ma szansę stać się drugim Nałęczowem?

>>>> Na działkach pomiędzy ulicami Peowiaków, Piłsudskiego oraz Kilińskiego istnieje kilka bezimiennych uliczek. Na mapach są opisane jako „szpitalne drogi wewnętrzne”. Właśnie o nich przeczytacie w cyklu "Zamojkie ulice".

>>>> Iwona Seńko, sołtys Rachań, sprzątała boisko przyszkolne z pozostałości ściętych drzew. W pewnym momencie struchlała. Z ziemi wystawała... ludzka szczęka.

>>>> Sport, sport, sport. Jak zwykle w Kronice Tygodnia obszerne relacje z meczów piłki nożnej, ale nie tylko...

To tylko niewielka część z tego, co znajdziecie w nowym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia już we wtorek, 1 grudnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe