Biłgoraj: Wychowanka MDK nagrodzona w międzynarodowym konkursie

  • 30.11.2020, 15:06
  • ak
Biłgoraj: Wychowanka MDK nagrodzona w międzynarodowym konkursie Fot. MDK Biłgoraj
To naprawdę duży sukces młodej artystki z Biłgoraja. Klaudia Czerniak została laureatką Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Mój najbliższy świat – rodzina i dom”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie.

Prace na konkurs napłynęły nie tylko z całej Plski, ale też z tak odległych zakątków świata jak Chiny. Młoda biłgorajanka, uczestniczka zajęć, które w Tęczowej malarni Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju prowadzi Anna Świca, jest jedną z pięciorga nagrodzonych w kategorii wiekowej 8-10 lat.

10-letnia Klaudia namalowała swoją rodzinę tak pięknie, że zdobyła uznanie jury.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe