Foldery na promocję Zwierzyńca gotowe

  • 30.11.2020, 08:00
  • ak
Foldery na promocję Zwierzyńca gotowe Fot. Stowarzyszenie "Et Cetera"
Są nowe foldery promujące atrakcje turystyczne Zwierzyńca i okolic. Wydało je, dzięki wsparciu Unii Europejskiej, Stowarzyszenie "Et Cetera" działające przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu.

W wydawnictwie znalazł się szereg ciekawych, ale również przydatnych dla turystów informacji. Opisane zostały zabytki Ordynacji Zamoyskiej, a także trasy piesze, rowerowe, kajakowe, nordic walking i konne. Wśród propozycji wycieczek znalazły się m.in. wypad na Bukową Górę, na Piaseczną Górę, do stawów "Echo" i na Wzgórze Polak. Cyklistom proponowane są wyprawy do Florianki oraz Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza, Roztoczańskim Szlakiem Rowerowym i szlakiem "Green Velo".

Nie brakuje też podpowiedzi z atrakcjami dla dzieci. Są w folderach również mapy Zwierzyńca i okolic, a także praktyczne informacje dotyczące funkcjonowania instytucji, czy muzeów, ale również wskazano w nich adresy aptek, bankomatów czy kościołów.

Wydawnictwo ukazało się w nakładzie 10 000 egzemplarzy. Foldery mają być udostępniane gościom odwiedzającym Roztocze m.in. przez punkt Informacji Turystycznej w Zwierzyńcu.

Całość kosztowała 12,5 tysiąca złotych. Zdecydowaną większość środków, ok. 12 tys., Stowarzyszenie "Et Cetera" pozyskało za pośrednictwem Lokalnej Grupy działania "Nasze Roztocze" z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edi
Edi 15.01.2021, 21:17
Firm kajakowych kilka a tu jak zawsze te mordy

Pozostałe