Holender w Zamościu. Zamieszkał w ZOO

  • 30.11.2020, 06:03
  • ak
Holender w Zamościu. Zamieszkał w ZOO Fot. ZOO Zamość
Zamojski Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera ma nowego mieszkańca.

Do grona zwierzaków zamieszkujących zamojskie ZOO na ul. Szczebrzeskiej dołączył w zeszłym tygodniu mrówkojad wielki . To samiec o imieniu Milo. Do Zamościa przeprowadził się z ZooPark Overloon w Holandii.

Póki co, zwierzak się zadomawia, dlatego zwiedzający (ogród zoologiczny jest cały czas otwarty) nie będą mieli okazji zobaczyć go na własne oczy. Milo musi przejść kwarantannę i okres aklimatyzacji w nowym domu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 30.11.2020, 09:04
No i po co było wydawać kolejne pieniądze ? Ogrody zoologiczne powinny powoli znikać, bo oglądanie zniewolonych zwierząt jest okropne!!!
Ścierw
Ścierw 30.11.2020, 12:51
Dzięki ogrodom zoologicznym ocalono wiele ginących gatunków np. żubra i garnę

Pozostałe