Zamość: Pomóżcie Siódemce wygrać sportowy sprzęt

  • 27.11.2020, 13:13
  • ak
Zamość: Pomóżcie Siódemce wygrać sportowy sprzęt
Im więcej lajków, tym większe szanse na zdobycie nagrody. Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu walczy o piłki.

Zabawa pod hasłem "Gram w ręczną" odbywa się na facebooku. Uczestnicy, szkoły podstawowe z całej Polski, które się do konkursu zgłosiły miały za zadanie wymyślić hasło promujące grę w piłkę ręczną. Nagrody to sprzęt do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Konkursowe hasła wraz ze zdjęciami uczestników zostały umieszone na facebookowym profilu projektu realizowanego przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Hasło zamojskiej Siódemki brzmi: 

Razem gramy,
razem zwyciężamy!
Ręczna to fajna gra
i wspaniała zabawa.

Już można na nie głosować. Wygrają ci, którzy do wtorku, 1 grudnia, do godz. 12 pod swoimi zgłoszeniami zbiorą najwięcej polubień.

A zatem, do dzieła!yes

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna Pomazanka
Anna Pomazanka 29.11.2020, 22:50
Super druzyna

Pozostałe