Zamość: Nie stój w kolejce, płać w opłatomacie

  • 26.11.2020, 13:00
  • Źródło: UM Zamość
Zamość: Nie stój w kolejce, płać w opłatomacie Fot. UM Zamość
W Biurze Obsługi Interesanta (parter Ratusza, ul. Rynek Wielki 13) znajduje się opłatomat, przy pomocy którego można wygodnie, bez konieczności stania w kolejce na poczcie lub w banku dokonać płatności na rzecz Urzędu Miasta Zamość.

Urządzenie przyjmuje wpłaty z tytułu podatków lokalnych (min. podatku od nieruchomości), za jego pomocą można uiścić wszelkie opłaty pobierane w Urzędzie Miasta Zamość, w tym opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłaty skarbowe, opłaty geodezyjne, komunikacyjne i szereg innych.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Na dotykowym ekranie krok po kroku pojawiają się komunikaty i wskazówki, które przeprowadzają użytkownika przez cały proces realizowania wpłaty.  

Płatność w opłatomacie może być dokonana w formie gotówkowej lub za pomocą karty płatniczej. Okienka, do których należy włożyć monety, banknoty czy kartę płatniczą, są wyraźnie oznakowane. Wszystkie transakcje są realizowane bez dodatkowych opłat i prowizji. 

Źródło: UM Zamość

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe