Krynice: Nałogom mówią NIE. Konkurs rozstrzygnięty

  • 26.11.2020, 11:27
  • ak
Krynice: Nałogom mówią NIE. Konkurs rozstrzygnięty Fot. pixabay.com
Dokłądnie 37 prac plastycznych wpłynęło na konkurs organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krynicach. Młodzi plastycy ze szkół podstawowych realizowali temat: "Życie bez nałogów".

W grupie dzieci z klas I-III wygrał Maciej Wołoszyn, pierwszoklasista SP Krynice. Drugie miejsce zajął jego szkolny kolega, uczeń klasy II Kajetan Kurzępa, a trzecie Agata Kuczyńyńska z III klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Hucie Dzierążyńskiej. Laureatami wyróżnień zostali: Maja Samulak (NSP w Hucie Dzierążyńskiej), Judyta Oryszczak (SP w Krynicach) i Ignacy Iskierka z NSP w Zwiartowie.

Na podium w kategorii klasi IV-VI znaleźli się: Szymon Saputa i Jakub Hawryluk z klasy VI SP Krynice oraz Jakub Cik z klasy IV NSP Zwiartów i Dawid Szykuła z klasy IV SP Krynice, którzy zasłużyli ex aequo na trzecią nagrodę. Wyróżnienie otrzymał natomiast Marcin Kukiełka(NSP w Hucie Dzierążyńskiej).

Konkursowe prace powstawały pod kierunkiem nauczycielek: Krystyny Małyski, Teresy Śmiech, Marii Mużacz i Aliny Wiśniewskiej z SP w Krynicach, Anny Wróblewskiej z NSP w Hucie Dzierążyńskiej i Karoliny Dzikiej-Sokolowskiej z NSP w Zwiartowie. Nagrody fundował wójt i GKRPA w Krynicach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gdzie te prace?
gdzie te prace? 26.11.2020, 14:49
najlepiej napisać o zwycięskich pracach, ale ilustracje dać z darmowego pixbaya... żenada.

Pozostałe