Hrubieszów: Generatory ozonu dla wszystkich szkół

  • 25.11.2020, 12:09
  • ak
Hrubieszów: Generatory ozonu dla wszystkich szkół Fot. UM Hrubieszów
W tej chwili uczniowie mają lekcje w domach, ale kiedyś do szkół wrócą. W hrubieszowskich podstawówkach na pewno będzie sterylnie. Miasto zaopatrzyło szkoły w generatory ozonu.

Pieniądze na zakup trzech takich urządzeń wygospodarowano w miejskim budżecie. Podobnie było też w sierpniu, kiedy samorząd kupował generatory dla miejskich przedszkoli. Te urządzenia pozwalają minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń, a przez to zwiększyć bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkół i przedszkoli.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 25.11.2020, 14:34
No i bardzo dobrze ! Inne powiaty powinne wziąść przykład bo jak sie okazalo to szkoły sa głównymi źródłami koronawirusa i roznosicielami
Czytaj
Czytaj 27.11.2020, 07:11
Ze zrozumieniem miasto zaopatrzyło czyli szkoły podstawowe powiat nic nie ma z tym wspólnego.

Pozostałe