Biłgoraj: Mikołajki w hali OSiR

  • 27.11.2020, 09:06
  • ak
Biłgoraj: Mikołajki w hali OSiR
Sport to zdrowie i dlatego, mimo epidemii, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza do rywalizacji. Najlepsi otrzymają prezenty. Bo to będzie mikołajkowy turniej. Jest planowany na sobotę, 5 grudnia.

Wszystko odbędzie się oczywiście przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych. Dlatego właśnie ograniczona jest m.in. liczba zawodników. Na ich zgłoszenia biłgorajski OSiR czeka do piątku, 4 grudnia. Co w programie?

Na początek (godz. 10.30) w dużej hali przewidziano trójbój lekkoatletyczny z podziałem na kategorie i roczniki 2007, 2008, 2009 i 2010. Zgłoszenia należy kierować na adres: [email protected]

Dwie godziny później w siłowni rozpoczną się zawody street workout. Chłopcy i dziewczęta będą rywalizować m.in. w podciąganiu na drążku i pompkach. W tym przypadku chęć uczestnictwa należy zgłosić pisząc na adres: [email protected]

Ważne, że impreza odbywa się bez udziału publiczności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe