Gm. Józefów: Gwiazdki z papieru na leczenie Igusi

  • 27.11.2020, 08:33
  • ak
Gm. Józefów: Gwiazdki z papieru na leczenie Igusi
Mała dziewczynka jest bardzo chora. Cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. 2-letniej Idze z Biłgoraja chce pomóc koło Caritas w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Pomysł "gwiazdek dobra" zrodził się jakiś czas temu. Realizacji podjęły się panie Katarzyna Serafin i Mirosława Kozyra, które z kolorowych kartoników składają śliczne gwiazdki. Ich sprzedaż ruszy w grudniu w szkole w Majdanie Nepryskim. Nad przebiegiem całej akcji czuwa Joanna Wakoń, opiekunka koła Caritas. Proponowana cena jednej ozdoby to 2 złote. Im więcej gwiazdek się sprzeda, tym więcej pieniędzy uda się przekazać rodzicom Igi.

Maleńka dziewczynka bardzo ich potrzebuje, bo aby mogła żyć, niezbędny jest jej kosztowny sprzęt, leki, a także specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne. Wesprzeć leczenie dziewczynki można również wpłacając dowolną kwotę na konto lub przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Karczmarczyk, 9867.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe