Nasz WORD pracuje mimo epidemii (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.11.2020, 07:09
  • Leszek Wójtowicz
Nasz WORD pracuje mimo epidemii (TYLKO W GAZECIE) Zapisy na egzaminy możliwe są przez Internet oraz telefonicznie: Zamość – 84 641 22 44, Biłgoraj – 84 627 44 42.
Coraz trudniejsza sytuacja zdrowotna spowodowała, że WORD w Lublinie wstrzymał egzaminowanie w Puławach i Kraśniku. U nas na razie nie ma takiego zagrożenia. Egzaminy odbywają się w Zamościu i Biłgoraju.

– U nas na szczęście nie ma przypadków COVID-19 – mówi Marcin Kulig, p.o. dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu. – Mamy sezon grypowy. Jeżeli ktoś z pracowników jest podziębiony i czuje się źle, to dzwoni do mnie i wtedy ustalamy, czy idzie na L4, czy bierze urlop, żeby zostać w domu i nie narażać na zarażenie innych. Kogo mogłem, wysłałem na pracę zdalną. Ale nie odwoływaliśmy egzaminów. Codziennie przeprowadzamy ich średnio 70 w Zamościu i 40 w Biłgoraju. W tej chwili na zwolnieniu lekarskim jest tylko jeden egzaminator.

Na jakich zasadach odbywają się teraz egzaminy? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe