Postępy młodzieży

  • 27.11.2020, 15:00
  • MaSzt
Postępy młodzieży W Zwierzyńcu Olimpia wygrała z Sokołem 3:0.
W pierwszej rundzie Olimpia Miączyn zanotowała tyle samo zwycięstw co porażek, ale prezes, trener i piłkarz Mateusz Łyko podkreśla, że wyniki nie są tak ważne, jak piłkarskie postępy młodych wychowanków.

Po pierwszej części sezonu Olimpia jest w ligowej tabeli jedenasta. Jeśli zespół z Miączyna utrzyma tę pozycję na koniec rozgrywek, to powinien pozostać w „okręgówce” na następny sezon.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało nam się dokonać w rundzie jesiennej. Satysfakcjonuje mnie także miejsce w tabeli. Wiosną będziemy walczyli o jak najlepszą pozycję, która jednak nie jest dokładnie przez nas określona. Najważniejsze jest to, byśmy uniknęli spadku. Wyniki, które uzyskaliśmy w tej rundzie, dowodzą, że zasługujemy na miejsce w klasie okręgowej w przyszłym sezonie – mówi Mateusz Łyko, który jest prezesem, trenerem i piłkarzem Olimpii.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe