Hubieszów: Żądają przywrócenia biura PGE

  • 22.02.2017, 07:06
  • par
Hubieszów: Żądają przywrócenia biura PGE
Grupa mieszkańców Hrubieszowa domaga się przywrócenia Biura Obsługi Klienta PGE Obrót w tym mieście. Mieściło się ono przy ul. Kolejowej. Zlikwidowano je 3,5 roku temu. Najbliższe Biuro Obsługi Klienta PGE Obrót dla mieszkańców Hrubieszowa obecnie mieści się w Zamościu.

Grupa inicjatywna kilkorga hrubieszowian opracowała petycję z żądaniem przywrócenia Biura Obsługi Klienta w Hrubieszowie. Do listopada 2013 r. takie biuro mieściło się przy ul. Kolejowej. Zlikwidowano je. Najbliższe Biuro Obsługi Klienta dla hrubieszowian do tej pory znajduje się w Zamościu.

Jakie argumenty podali zwolennicy przywrócenia Biura Obsługi Klienta PGE Obrót w Hrubieszowie, przeczytasz o tym w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe