Biłgoraj: Wyraź to w Pixel-ACH! - konkurs w LO im. ONZ rozstrzygnięty

  • 23.11.2020, 15:03
  • ak
Biłgoraj: Wyraź to w Pixel-ACH! - konkurs w LO im. ONZ rozstrzygnięty Fot. pixabay.com
Odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej “Wyraź to w Pixel-ACH!”, organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju. Wśród laureatów są uczniowie szkół z naszego regionu.

Na tegoroczną, czwartą już edycję konkursu w biłgorajskim ogólniaku nadesłano z całej Polski 128 prac. Oceniało je jury, na którego czele stał dr Bartłomiej Żukowski z Lubelskiego Instytutu Architektury. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w dwóch kategoriach.

Wśród uczniów podstawówek wygrał Mateusz Skutnik z Będzina, a druga była Helena Salak z Warszawy, zaś trzecie miejsce zajęła Zuzanna Bielak, uczennica SP nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Biłgoraju.

W kategorii uczniów szkół średnich wygrałą Kinga Konopka z Garwolina. Drugą nagrodę otrzymała Aleksandra Bądyra z ZSP nr 1 w Zamościu, a trzecie Ewa Przytuła z LO im. ONZ w Biłgoraju.

Oficjalne podsumowanie konkursu odbędzie się online. Zaplanowano je na 1 grudnia. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe