Biłgoraj: Młodzi dumni z Polski – sukcesy wychowanków MDK

  • 22.11.2020, 15:43
  • ak
Biłgoraj: Młodzi dumni z Polski – sukcesy wychowanków MDK Fot. MDK Biłgoraj
Spora grupa artystów z Tęczowej Malarni w Młodzieżowym Domu Kultury znalazła się w gronie laureatów XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesteśmy dumni z Polski” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach i Urząd Miasta Tychy.

Na konkurs napłynęło 340 prac nadesłanych z 63 placówek z całej Polski. Nagrodzono autorów 21 dzieł, wyróżniono 28,zaś 64 prace zostały zakwalifikowane do wystawy.

W gronie laureatów znalazło się dziewięcioro wychowanków Anny Świcy. Nagrodę otrzymał 11-letni Jakub Furmanek, a także 6-letnia Oriana Makowska. Wyróżnione zostały: 5-letnia Antosia Kryń i 8-letnia Lilianna Obszyńska. Na wystawie pokonkursowej można oglądać prace, które wykonali: Kamilka Czop (lat 6), Mikołaj Drozdowski (lat 5), Karolina Koszałka (lat 14), Julia Krawczyk (lat 9) i Julia Łuszczak (lat 10).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe