Jest 8 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalu w Tomaszowie

  • 19.11.2020, 12:48
  • ak
Jest 8 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalu w Tomaszowie Fot. Archiwum KT
Oddział ginekologiczno-położniczy szpitala w Tomaszowie Lubelskim jest jednym z 8 nowych ognisk koronawirusa, które stwierdzono w województwie. Wszystkich aktywnych jest obecnie 190.

Jak wygląda sytuacja na tym oddziale tomaszowskiego szpitala? Póki co zakażenie potwierdzono u 2 osób, a 10 objęto kwarantanną. Poza tym w powiecie tomaszowskim są jeszcze 3 ogniska. To oddział internistyczno-kardiologiczny i stacja dializ (w fazie stabilnej), a także DPS w Tyszowcach (w fazie wygaszania).

W powiecie biłgorajskim ognisk jest 6 (wszystkie w fazie wygaszania), w hrubieszowskim 7 (3 w fazie rozwojowej, 4 w fazie stabilnej), w Zamościu i zamojskim 7 (5 w fazie rozwojowej, 2 w fazie wygaszania).

Więcej na ten temat TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe