Sekretarz w Grabowcu pilnie poszukiwany

  • 20.11.2020, 14:18
  • bn
Sekretarz w Grabowcu pilnie poszukiwany Po odejściu Tomasza Mołczana gmina ma problem, aby znaleźć jego następcę.
Praca czeka na człowieka! Gmina Grabowiec od kilku miesięcy poszukuje sekretarza. Ogłoszono dwa konkursy na to stanowisko, ale na razie nie udało się nikogo odpowiedniego znaleźć. Następny konkurs odbędzie się prawdopodobnie w grudniu.

– Nie ma w tej sytuacji nic nadzwyczajnego – zapewnia Bartosz Popek, wójt gminy Grabowiec. – Sekretarzem naszej gminy był dotychczas pan Tomasz Mołczan. On zwolnił się jednak jeszcze w styczniu. Powrócił do swojej poprzedniej pracy w lubelskim Urzędzie Marszałkowskim.

Okazuje się, że znalezienie jego następcy jest bardzo trudne. Co poszło nie tak w konkursach? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

 

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe