Gm. Krasnobród: Burmistrza plan na szkołę w Majdanie Wielkim

  • 20.11.2020, 08:00
  • Bogdan Nowak
Gm. Krasnobród: Burmistrza plan na szkołę w Majdanie Wielkim Kazimierz Misztal: Widzimy jak wygląda demografia w całym kraju i naszej gminie. Uczniów jest coraz mniej.
W przeliczeniu na jednego ucznia szkoła w Majdanie Wielkim kosztuje gminę najwięcej.

Czy uczniowie najstarszych klas szkoły podstawowej w Majdanie Wielkim będą chodzić do szkoły w Krasnobrodzie? Burmistrz zastrzega, że to tylko pomysł, który chce przedyskutować z dyrekcją szkoły, nauczycielami i rodzicami miejscowych uczniów. Wygląda na to, że zmiany, prędzej czy później będą nieuniknione.

– Na razie niczego w tej sprawie nie wiemy, nie mamy żadnej oficjalnej informacji na temat planowanych przez samorząd zmian – zapewnia Małgorzata Kawałek, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim.

Więcej na temat tej sytuacji i możliwych rozwiązań w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tfu
Tfu 17.05.2021, 08:17
Kazimierz Burzyciel

Pozostałe