COVID-19 i gospodarka. Rzeczywistość w ciemnych barwach

  • 19.11.2020, 08:00
  • AP,wd,lew,par
COVID-19 i gospodarka. Rzeczywistość w ciemnych barwach
Jak przedsiębiorcy radzą sobie w czasach pandemii i czy jeszcze wierzą w lepszą przyszłość?

Przetrwali wiosenny lockdown. Mieli nadzieję, że będzie lepiej. Nie jest. Niektórzy nie ukrywają, że bez programów pomocowych i wsparcia państwa nie zdołają utrzymać się na rynku.

Rząd dał możliwość restauracjom i kawiarniom serwowania dań na wynos i z dowozem. Wielu zamojskich przedsiębiorców z tego skorzystało. Jednak nie wszyscy. Niektóre restauracje na Rynku Wielkim pozostają zamknięte aż do odwołania, na innych brakuje informacji o wprowadzeniu nowej usługi. Ci, którzy umieli odnaleźć się w tej rzeczywistości, mówią, że nie jest wcale tak łatwo dotrzeć do klienta. Łatwiej mają ci przedsiębiorcy, którzy dowóz mieli od początku.

Rozmawialiśmy z przedstawicielami wielu różnych branż ze wszystkich naszych powiatów. Wnioski? Czytajcie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

AP,wd,lew,par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ANTY wirus
ANTY wirus 06.01.2021, 17:46
Prywatny biznes ma się dobrze ,zatrudnia na czarno ,bierze dopłaty i wali w bambuko ten rząd oszołmuuuóóóówwww w jajo . Tylko ślepy tego nie zauważy jak można brać bezkarnie kasę od państwa i mieć to w duuzziie .Wirus jest już od 1989 roku i jest mutowany za każdym rządem [ wirus ten to wał i skok na kasę ] tak to jest gdy cwaniacy są górą a urzęęędasssy to sztuka dla sztuki .

Pozostałe