Przedsiębiorcy: dość tych ograniczeń! (TYLKO W GAZECIE)

  • 18.11.2020, 12:38
  • par
Przedsiębiorcy: dość tych ograniczeń! (TYLKO W GAZECIE) 9 listopada protestowali przewoźnicy turystyczni, domagali się pomocy rządu w dramatycznej sytuacji, w jakiej znalazła się branża transportowa z powodu epidemii COVID-19.
9 listopada w Hrubieszowie protestowali przewoźnicy turystyczni. Domagają się pomocy od rządu. Dzień później kierowcy samochodów osobowych zamanifestowali sprzeciw wobec narastających ograniczeń w działalności gospodarczej różnych branż.

 Chcemy zwrócić uwagę na ciężką sytuację w branży turystycznej. Domagamy się, aby rząd dostrzegł problem polskich firm transportowych, rodzin właścicieli tych firm i kierowców, którzy zostali pozostawieni sami sobie. Gdy turystyka wróci, odpracujemy wszystko z nawiązką dla budżetu. Teraz oczekujemy pomocy od państwa. Mądrej i zaplanowanej, zamiast rozdawnictwa pieniędzy – tłumaczy jeden z protestujących.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid radelczuk
Dawid radelczuk 19.11.2020, 11:46
Branża turystyczna nie powinna była protestować
Nikt
Nikt 19.11.2020, 07:08
Nie wini Chin i wirusa BRAWooo
Dawid radelczuk
Dawid radelczuk 19.11.2020, 12:34
To jest wina koronawirusa i samych Chin bo oni go wypuścili i ten wirus się panoszy po wszystkich krajach nawet po polsce

Pozostałe