Jesień w powiecie hrubieszowskim - konkurs rozstrzygnięty

  • 18.11.2020, 09:33
  • ak
Jesień w powiecie hrubieszowskim - konkurs rozstrzygnięty Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Jury zebrało się we wtorek, 17 listopada i rozstrzygnęło plastyczny i fotograficzny konkurs "Jesień w powiecie hrubieszowskim".

Komisja konkursowa pod przewodnictwem starosty Anety Karpiuk wnikliwie oceniła 76 prac. Laureatów wyłoniono w kilku kategoriach.

Za dzieła plastyczne, w grupie artystów z klas I-IV szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęły: Lena Niźnikowska, Julia Bieńko i Joanna Kociach. Na drugim znaleźli się wspólnie: Mikołaj Zając, Laura Nowińska oraz Klaudia Szkutnik, zaś na trzecim: Kalina Bieńko i Zuzanna Gabryś. Laureaci wyróżnień to: Maja Kowalczuk, Mikołaj Karpiuk, Emilia Żabicka.

W kategorii klas V-VIII wygrała Roksana Kopka. Drugą nagrodę otrzymały: Martyna Mac i Alicja Senderek, trzecią Sebastian Koszerny, a wyróżnienie Patrycja Kopka. Laureatką pierwszego miejsca w kat. szkół średnich została Katarzyna Szlachta.

Pierwsza nagroda za zdjęcia przypadła Gabrielowi Skowronowi. Drugą otrzymali wspólnie Amelia Ferenc i Karol Szabat, a trzecią Karolina Baj oraz Karolina Gorczyńska. Jakub Misiak i Patrycja Mudiuk zostali wyróżnieni.

O terminie rozdania nagród uczestniczy mają zostać powiadomieni telefonicznie.

ak

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe