Gm. Lubycza Królewska: Sołectwa świętują. Po 2,5 tys. zł na urodziny

  • 18.11.2020, 08:45
  • ak
Gm. Lubycza Królewska: Sołectwa świętują. Po 2,5 tys. zł na urodziny Fot. UMiG Lubycza Królewska
Listy gratulacyjne, ale także po 2,5 tys. złotych otrzymały od władz gminy Lubycza Królewska sołectwa, które w tym roku obchodzą swoje 30-lecie.

Trzy dekady temu utworzone zostały sołectwa Machnów Nowy, Machnów Stary i Wierzbica. Ich przedstawiciele spotkali się ostatnio z burmistrzem Markiem Łuszczyńskim, który przekazał dla każdej z miejscowości gratulacyjny list, ale też granty w wysokości 2,5 tys. zł.

Mieszkańców Machnowa Nowego reprezentowali radna Katarzyna Chmielowiec i sołtys Zbigniew Sikora. W imieniu społeczności Machnowa Starego dyplom i czek odebrała członkini rady sołeckiej Urszula Zielonka, a w imieniu mieszkańców Wierzbicy radna miejska Ewa Fedyna.

Burmistrz wraz z przewodniczącym RM Mariuszem Lewko wspomnieli historię powstania sołectw, złożyli ich przedstawicielom gratulacje, a także życzenia sukcesów.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe