Piłkarski sędzia pobity w Łukowej (TYLKO W GAZECIE)

  • 17.11.2020, 05:30
  • tomt
Piłkarski sędzia pobity w Łukowej (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Ten zawodnik był już zawieszony za kopnięcie rywala bez piłki. Teraz "uderzył z główki" sędziego.

Niestety, chamstwo na piłkarskich boiskach ciągle ma się dobrze, a nawet rośnie w siłę! Po meczu Victoria Łukowa – Granica Lubycza Królewska sędzia został uderzony w twarz przez jednego z graczy gospodarzy.

O co chodzi? Co dokładnie zaszło na boisku? Jakie będą tego konsekwencje? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zainteresowany
Zainteresowany 17.11.2020, 20:54
Pan redaktor chyba z czyjegos polecenia podkręca atmosferę. Z tego co kojarze to uderzyc kogoś 1x a pobić to dwie różne rzeczy. Poza tym z relacji naocznych świadków to sędzia sam odpowiedział na słowne zaczepki przy schodzeniu z boiska słowami:" to chodź i mi zajeb".
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
Ogladacz
Ogladacz 17.11.2020, 19:18
Najlepsze jest to ze wypowiadają sie kibice druzyn ale gdy przychodzi do meczu swojej druzyny to stoja za plotem i klną na sędziow na zawodnikow , niejeden z tutaj wypowiadajacych sie mial nie raz chęć ukarac sedziego. Nie szukajcie kozła ofiarnego bo sędzia tez nie jest niewinny mial w tym swój udział i dołożył swoje 5 groszy
Obserwator
Obserwator 17.11.2020, 18:40
Nie pochwalam takiego zachowania w żadnej dyscyplinie sportu. Ale realia niestety są nieco inne niż te opisane w artykule. Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają Ci "kibice"którzy obejrzą jeden mecz w ciągu miesiąca i nagle stają się znawcami piłki nożnej i wspomnianego Szostaka. Śmiejecie się że grają w Łukowej dla kasy wiec podajcie mi nazwiska graczy ktorzy robią to za darmo. Młodzi nie chcą grać, a tym bardziej poświęcać weekend na mecz. A co do sedziego,nie tylko Gila- sami nie raz prowokują zawodnikow swoim zachowaniem i decyzjami. Głupie uśmieszki i komentarze, często pytani o powód podjęcia danej decyzji nie są w stanie takowego podać. I wisienka na torcie-każdy z nich ma własny sposób interpretuje przepisy gdzie na jednym meczu gwiżdże rękę a w takiej samej sytuacji,na innym spotkaniu już tej ręki nie ma. Na palcach u jednej ręki można by było policzyć sędziów którzy nadają się do sedziowania okręgówki. Jesteśmy ludźmi i każdy może się pomylić, tylko mało który z nich ma jaja przyznać sie do bledu i za niego przeprosic. Kto biegał trochę po ligowych boiskach wie doskonale jak sedziowie potrafią przekręcić mecz, podsycic niebezpieczną atmosferę na boisku czy też zagotowac zawodnikow czy trenerów. Szostak powinien ponieść konsekwencję swoich czynów ale też najwyższa pora żeby i sędziowie zaczęli ponosić konsekwencje swoich decyzji...

Ze sportowym pozdrowieniem.
Kibic
Kibic 17.11.2020, 16:48
Niestety taki mamy poziom piłkarzy w Łukowej. Totalne DNO!
Pokaz Szostak co jesteś wart na boisku a nie się sędziowania czepiasz! Powinniście tak grać aby sędziowanie wam nie przeszkadzało a tutaj każdy leje was w *** jak chce!
Cieniasy grające dla kasy !!!
Xyz
Xyz 17.11.2020, 16:38
Nie byłeś wiec sie nie wypowiadaj pierwsza sprawa nikogo nie kopnął w tym meczu co go zawiesili na 5 meczów tylko byl faulowany i podniosl noge wyzej teafiajac go w krocze za taki faul dostal 5 meczow. Sedziowie sa dramatyczni w kazdym meczu sedziuja po dwa mecze a pozniej nie maja sił na kolejny wiec tutaj sedxia tez nie jest bez winy kto byl to wie.
Kibic
Kibic 17.11.2020, 10:51
Oczywiście takie zachowanie jest niedopuszczalne, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. To jacy sędziowie gwiżdżą w niższych ligach jest również niedopuszczalne.
 Też kibic
Też kibic 17.11.2020, 16:06
I uważasz, że za słabe sędziowanie należy się w***? Masz nie równo pod sufitem! A Szostak rozrabia nie pierwszy raz, powinien dostać dożywotni zakaz gry w piłkę a sędzia założyć sprawę cywilną, może do debila coś dotrze, chociaż nie sądzę!
Zorro
Zorro 17.11.2020, 06:50
Do pierdla dziada a nie do ludzi.

Pozostałe