Biłgoraj: Sztab WOŚP czeka na wolonatariuszy

  • 13.11.2020, 15:15
  • ak
Biłgoraj: Sztab WOŚP czeka na wolonatariuszy
W Biłgorajskim Centrum Kultury zawiązał się sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która swój finałowy koncert otwartych serc zagra 10 stycznia 2021 roku. Już poszukiwani są wolontariusze. W tym roku, ze względu na epidemię rejestrować się mogą wyłącznie online.

Rejestracja już ruszyła. Każdy, kto chce się zgłosić, jest zobowiązany zaakceptować regulamin (dostępny w załączniku poniżej).

Aby zostać wolontariuszem, należy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Sztab będzie się kontaktował ze wszystkimi zarejestrowanymi.

Podczas styczniowego finału pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Tym razem ogólnopolska akcja odbędzie się pod hasłem "Gramy z głową".

CZYTAJ TAKŻE: SZTAB WOŚP W MDK ZAMOŚĆ JUŻ DZIAŁA

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe