Hrubieszów: Honorowo polała się krew w więzieniu

  • 09.11.2020, 07:10
  • ak
Hrubieszów: Honorowo polała się krew w więzieniu Fot. ZK Hrubieszów
Dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości funkcjonariusze Zakładu karnego w Hrubieszowie włączyli się do ogólnopolskiej akcji służb mundurowych „Nasza krew – Nasza Ojczyzna”.

Akcja odbyła się w zeszłym tygodniu w Hrubieszowskim Domu Kultury. Miała na celu propagowanie honorowego krwiodawstwa, ale również pozyskanie nowych dawców krwi i szpiku kostnego wśród funkcjonariuszy, pracowników cywilnych, emerytów czy rencistów Służby Więziennej, jak również członków ich rodzin.

Podczas ubiegłorocznej edycji „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” w całej Polsce funkcjonariusze oddali 705 litrów krwi i jej składników.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe