Jest 10 nowych ognisk koronawirusa. Jedno w Tarnogrodzie

  • 07.11.2020, 11:18
  • ak
Jest 10 nowych ognisk koronawirusa. Jedno w Tarnogrodzie
O 10 nowych ogniskach koronawirusa informuje dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie. jedno z nich wykryto w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Tarnogrodzie.

Co wiadomo o tym nowym ognisku? Że zakażenie potwierdzono tam u 32 osób. I tyle przebywa w izolacji domowej, żadna nie wymaga póki co hospitalizacji. Ponadto kwarantannie poddano tam 6 osób.

W całym województwie jest w tej chwili 195 aktywnych ognisk (118 w fazie rozwojowej, 47 w fazie stabilnej, 20 w fazie wygaszania oraz 10 nowych), m.in.  10 w powiecie biłgorajskim – 7 w fazie rozwojowej, 2 w fazie wygaszania, 1 nowe;  4 w powiecie hrubieszowskim - 3 w fazie rozwojowej, 1 w fazie wygaszania; 3 w powiecie tomaszowskim – 2 w fazie rozwojowej, 1 w fazie wygaszania; 5 w powiecie zamojskim w fazie rozwojowej.

Więcej o ogniskach z Zamojszczyzny przeczytasz TUTAJ.

Najnowsze dane o  koronawirusie TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe