Zamość: W MZK jak w wakacje

  • 06.11.2020, 09:27
  • ak
Zamość: W MZK jak w wakacje Fot. MZK Zamość
Wszystko z powodu epidemii. Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu wprowadza ograniczenia w kursowaniu autobusów.

Z komunikatu opublikowanego na stronie internetowej spółki dowiadujemy się, że w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 od poniedziałku, 9 listopada wszystkie autobusy w Zamościu będą kursowały według wakacyjnego rozkładu jazdy. To o tyle zrozumiałe, że do szkół przestali dojeżdżać uczniowie, którzy przeszli na naukę zdalną.

CZYTAJ TAKŻE: MZK OGRANICZA SPRZEDAŻ BILETÓW PRZEZ KIEROWCÓW

W związku z zaistniałą sytuacją można przesunąć ważność biletów szkolnych, które w tym momencie po prostu nie są używane. Aby to zrobić, należy zdeponować bilet w kasie MZK na ul. Lipowej 5. Można to zrobić osobiście albo też przesłać listem poleconym. Jeżeli ktoś kupił bilet elektroniczny, zawiesić go może poprzez internetowy formularz kontaktowy z MZK pod adresem: http://e-bilet.mzk.zamosc.pl/contact.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wstyd
Wstyd 06.11.2020, 11:00
zmiejszyć z powodu pandemii przy ograniczaniu miejsc w autobusie ? Powinno się zwiększyć. No ale wymagać myślenia od urzędasów top zbyt wiele.
Jak to w Zamosciu. Tylko podnieść podatki i zatrudnić swojaków

Pozostałe