Komarów-Osada: Oddaj krew, może uratujesz komuś życie

  • 04.11.2020, 09:33
  • ak
Komarów-Osada: Oddaj krew, może uratujesz komuś życie Fot. pixabay.com
Na niedzielę, 8 listopada w Komarowie-Osadzie zaplanowano akcję honorowego krwiodawstwa. Organizują ją miejscowi strażacy.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy OSP w Komarowie-Osadzie zaprasza do udziału w akcji wszystkich chętnych. Krew będzie można oddawać od godz. 9.30 do 13 w Samorządowym Ośrodku Kultury.

"To czas mądrych wyborów i decyzji. Dlatego oddaj krew i przyłącz się do tych, którzy w tym trudnym czasie pozostają na służbie człowiekowi. Niech „łączy nas krew, która ratuje życie"" – zachęcają organizatorzy. I przypominają, że krwiodawcą może zostać każda pełnoletnia, zdrowa osoba. Przychodząc w niedzielę do SOK w Komarowie-Osadzie należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał
Michał 05.11.2020, 14:49
Kiedyś od dawałem krew w Komarowie, teraz juz nie oddaje przez zachowanie prezesa klubu osoba bardzo niemiła, konflikowa.
Ochi
Ochi 04.11.2020, 15:19
Jak ja bym oddal wam krew to by ktos miesiac na*** byl

Pozostałe