Biogazownia marzeń czy marzenia o biogazowni? (TYLKO W GAZECIE)

  • 04.11.2020, 07:03
  • Leszek Wójtowicz
Biogazownia marzeń czy marzenia o biogazowni? (TYLKO W GAZECIE) Spółka Eko-Farmenergia 6 wygrała w Urzędzie Regulacji Energetyki aukcję na 15-letnią produkcję i dostawę energii elektrycznej do sieci w lokalizacji Turobin. Na razie jednak na placu w Żabnie cisza.
Na razie inwestor i gmina pojedynkują się w sądzie i SKO.

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane oraz udzielenia w 2011 r. pozwolenia na budowę zakładu bez wydania decyzji środowiskowej. To znaczy, że pod Turobinem powstanie biogazownia, która budzi kontrowersje?

Szczegóły tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe