"Piątka dla zwierząt" w zamrażarce. Poseł także

  • 03.11.2020, 12:03
  • Bogdan Nowak
"Piątka dla zwierząt" w zamrażarce. Poseł także Sławomir Zawiślak: W przypadku sejmowych głosowań mogę powiedzieć tak: jeśli ktoś nie identyfikuje się z pewnymi projektami, to ich nie popiera.
Projekt zmian w ustawie o ochronie zwierząt nazywany „Piątką dla zwierząt” trafił do sejmowej zamrażarki. W "partyjnej zamrażarce" nadal tkwi poseł Sławomir Zawiślak.

 – Cieszę się bardzo z informacji, że ten projekt został odłożony. To dobra wiadomość dla rolników i obywateli naszego kraju. Dla Polski. Tego typu zmiany powinny być w przyszłości wprowadzane w sposób wyjątkowo spokojny, rozważny i bardzo odpowiedzialny, przy udziale zainteresowanych środowisk – mówi poseł Sławomir Zawiślak.

Co jeszcze ma do powiedzenia parlamentarzysta? Przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Proboszcz
Proboszcz 04.11.2020, 23:41
To czego zabrakło na Wiejskiej.
Języka, odwagi ???
Z metra ciety
Z metra ciety 04.11.2020, 22:58
Brawo panie pośle za odwagę

Pozostałe