Tomaszów Lubelski: Pobiegnie patriotyczna sztafeta

  • 07.11.2020, 06:35
  • tomt
Tomaszów Lubelski: Pobiegnie patriotyczna sztafeta
Ten Bieg ma już w Tomaszowie Lubelskim swoją patriotyczną tradycję. Tym razem odbędzie się 21 listopada.

Bieg sztafetowy 102 km na 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości wystartuje 21 listopada (sobota) o godz. 8:00 z parku miejskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 listopada pod adresem [email protected] Honorowy Patronat nad Biegiem objął burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski. Organizatorem wydarzenia jest KS Aktywni Tomaszów Lubelski.

 – Po raz trzeci chcemy uczcić to wielkie i piękne wydarzenie. Liczymy, że zgłosi się około pięćdziesięciu biegaczy. Już mamy sporo chętnych, więc jesteśmy dobrej myśli. Formuła Biegu przewiduje, że każdy uczestnik przebiegnie 2 km po parku miejskim. Ze względu na sytuację nie będzie przekazywania biało-czerwonych opasek, a całe wydarzenie odbędzie się bezkontaktowo – w imieniu organizatorów wyjaśnia Mirosław Fus. – Wiem, że w naszym mieście i regionie jest sporo miłośników biegania, więc jeżeli tylko pozwoli na to sytuacja, nasz pomysł uda się zrealizować.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
super
super 08.11.2020, 14:43
Gratuluję pomysłu Organizatorom oraz objęcia patronatem przez Burmistrza

Pozostałe