Tomaszów Lubelski: Wyszli na ulice walczyć o prawa kobiet (ZDJĘCIA)

  • 28.10.2020, 08:18
  • red.
Tomaszów Lubelski: Wyszli na ulice walczyć o prawa kobiet (ZDJĘCIA) fot.tomaszow.lub.pl
Tomaszów Lubelski jest kolejnym miastem, które włączyło się w ogólnopolski protest przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Protest mieszkanek i mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego odbył się we wtorek na miejskim rynku. Dzisiaj o godz. 16 ma zostać powtórzony.

CZYTAJ TAKŻE: KOLEJNY DZIEŃ PROTESTÓW W ZAMOŚCIU

red.

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LG
LG 10.11.2020, 21:56
To jakaś paranoja. Na zdjęciach widać hasła: "Dość kłamstw", "Chcemy żyć". To właśnie te mordowane dzieci powinny tak krzyczeć. Tymczasem z takimi hasłami występują te, co chcą dzieci bezkarnie mordować.
To tak jakby złodziej krzyczał: "Łapać złodzieja".
Pozdrawia was Covid!
Pozdrawia was Covid! 10.11.2020, 18:18
Wykorzystywać dzieci do protestów? Rozumu nie macie!
Nie chcą się uczyć w szkole to tu się nauczą? Czego?
Egocentryzmu i obyczajowego zdziczenia? Takie z was aktywistki jakie mamuśki.
Tr
Tr 09.11.2020, 20:17
Dopóki był to protest kobiet to była szansa a teraz, po tym jak dołączyło LGBT i cała reszta ? No cóż. Wszystko stracone. Protest to już karykatura. Wracajcie do domów.:(
Polak
Polak 02.11.2020, 12:41
naziści
Ania
Ania 30.10.2020, 07:34
Ci protestujący nie są z Tomaszowa. Ktoś z Warszawy to zorganizował...te megafony ala Trzaskowski...i te transparenty wszystkie takie same jak gdyby przywiezione z Warszawy gotowe...i co tam robią ci faceci..? Tu chodzi o obalenie rządu
Wy....lać wpisdu
Wy....lać wpisdu 03.11.2020, 01:43
Dokładnie! To chodzi nam o obalenie rządu! I smyra mnie twoje zdanie na ten temat!!
Jaaaa
Jaaaa 29.10.2020, 21:27
Dokladnie, im policja nie stawia głośników że jest stan epidemi ale na antycovidowcach no pewnie. W ogole malo policji pezy tych protestach.
Antypis
Antypis 03.11.2020, 01:53
Pomyśl??? Policjanci też są ludźmi!! I przejrzeli na oczy w przeciwieństwie do Ciebie!
Jarek
Jarek 29.10.2020, 20:03
Same młode ***ki co *** dają pod epizodem, stare mochery i banda narkomanów, którzy nigdy nie będą mieć dzieci idą zmieniać świat
tyle
tyle 29.10.2020, 18:27
ABORCJA TO ZBRODNIA
Evi
Evi 29.10.2020, 11:51
Ludzie, czy wyście już naprawdę poupadali na głowę? Można być "za", można być "przeciw", ale pytam: CZEMU TAK WULGARNIE I AGRESYWNIE??? Czemu obrażać katolików? Czemu deptać świątynie, profanować Msze Św.? Czy przed wyrokiem TK Kościół Katolicki miał jakiś inny pogląd od tego który głosi i dziś? Czemu akurat Kościół na Lwowskiej? Czyżby pozostałe świątynie były mało medialne? Czy tu oby na pewno chodzi o Prawdę i Wolność, czy raczej o zrobienie dymu i to śmierdzącego?
Następnym razem proponuję robić protesty na ul. Żeromskiego.
Ps. A od kiedy to w czerwonej strefie można w ogóle organizować jakieś zgromadzenia? Jednym wolno a drugim nie wolno?
kolargol
kolargol 02.11.2020, 22:41
Do tępych pisowskich łbów inaczej nie trafia jak dosadnie! Poza tym tyle razy już olewali eleganckie hasła to mają tłumoki!!!
Stokrot
Stokrot 29.10.2020, 17:21
Podczas demonstracji w Poznaniu posłanka PiSu do protestujących podobno profesor ,wykrzyczała : ***, ***ać i wywołała ......
gość
gość 29.10.2020, 16:08
miło, grzecznie i niewulgarnie już było. Przez naście jeśli już nie dziesiąt lat historii współczesnej usadzano kobiety w miejscu, polski kościół na smyczy polityków w tym pomagał, wchodził w z buciorami w życie Polek. Tak i oto Polki wchodzą teraz w życie kościoła, no szok i niedowierzanie, kto by się spodziewał?
Bolek
Bolek 02.11.2020, 12:22
Won do bolszewikow. Tam najwczesniej wprowadzono aborcje na zyczenie, seks z kim popadnie.
kolargol
kolargol 02.11.2020, 22:42
Nomen omen tępy Bolek!
Czytelnik
Czytelnik 29.10.2020, 09:01
Czasownik wierzyć (wierzcie)piszemy rz ,może trzeba słownik ortograficzny przestudiować przez wyjściem?
Ania
Ania 30.10.2020, 07:40
To celowy błąd żeby zwiększyć wiarygodność, że niby to sama nastolatka pisała. Tak naprawdę te banery zostały napisane w Warszawie i przywiezione tutaj..szok! Machina obalenia rządu rozkręcona..
koralgol
koralgol 02.11.2020, 22:44
Najwyższy czas skończyć z kaczystowskim bezprawiem i niesprawiedliwością
Miś
Miś 02.11.2020, 11:29
A Ty to niby skąd jesteś? Bronisz rządu jakby naprawdę był taki idealny. Nawet Bóg zostawił ludziom i aniołom wolną wolę
Beta
Beta 02.11.2020, 12:24
Ale dal tez wskazania, jak zyc dobrze. Moja wolnosc nie moze naruszac godnosci innej osoby.
tola
tola 02.11.2020, 20:25
A kto tobie wolności broni? Czy zmuszają cię do aborcji? Jeśli nie, to czemu ty bronisz innym wolności i zakazujesz im?
Liliana.Ziąbkowska
Liliana.Ziąbkowska 29.10.2020, 08:41
Popieram. Brawo
victory
victory 28.10.2020, 22:44
a gdzie głowki szwarckopf? peruny walą, ale z nimi poradził już sobie Mieszko I i Bolesław Chrobry
koralgol
koralgol 02.11.2020, 22:46
A gdzie twoja odrobina rozumu i przyzwoitości! Czyzbyś był z ONR
Popieram
Popieram 28.10.2020, 22:32
Protestują ludzie
młodzi którzy od pierwszej klasy uczyli się w szkole religi, wychowali się wchrzescijanskich rodzinach wtradycji narodowej widza świat inaczej niż ci zmanipulowani przez tvpis i Rydzyka
xxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxx 28.10.2020, 22:45
nie pieptrz Pietrze wieprza pieprzem
Młody
Młody 28.10.2020, 22:15
Widziałem ten przemarsz. Piękny widok. Przy kościołach czuwający ludzie bojący sie o stan Świątyń po proteście. Przeważnie młodzi ludzie, kobiety z dziećmi, i te piękne okrzyki je..ć PIS. Cóż za krzepiący serce obraz, jaka retoryka. I te dzieci od małego uczone najważniejszych wartości przez swoich rodziców.
UCZITIEL
UCZITIEL 28.10.2020, 23:19
Paranoja! wykrzykiwanie wulgarnych okrzyków i promocja, afirmacja cierpienia i zabojstwa drugiego czlowieka, aborcji na żądanie to są Wartości, ktore nalezy przekazywać dzieciom??? Siano w glowie przekażecie..
Sonii
Sonii 28.10.2020, 22:06
Tak fajnie wybraliście swój rząd to teraz macie, 500+ emeryturki itp. A mówił Zbysio "Będzie was PiS ru**ał"
Wszyscy teraz zaprzeczają "ja nie głosowałam na PiS"
brejdak
brejdak 28.10.2020, 22:46
tak głosowałem i co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?
darek
darek 28.10.2020, 22:00
sporo z zespołem palikocijnym
Archibald
Archibald 28.10.2020, 21:30
Napiszcie prawdę o tym jaki to byl protest
baska
baska 28.10.2020, 22:01
tak, ale nie tylko prawdę, ale gówno prawdę
mentor
mentor 28.10.2020, 20:30
przez te maseczki to nie widze na zdjeciach nikogo z Tomaszawa. musza byc chyba jacys przyjedni
Uczitiel
Uczitiel 28.10.2020, 20:10
Protestuja tylko ludzie niedojrzali, tylko niedojrzali krzycza. Nie otrzymali w swoim życiu wartosci, nie odkryli wartosci swojego zycia i zycia innych.To pokolenie lat 90, ktorych naprawde żal, bo sa zagubieni i niuswiadomieni, jak podobnie starsi, którzy biora udział. Walcza o wolnosc? Jaka to wolność jak polega na krzywdzeniu drugiego czlowieka, wlasnego dziecka, bo jest chore, to jest egoistyczne pojmowanie wolnosc, egoizm.
Zeit G
Zeit G 28.10.2020, 19:28
Byłem dziś 28. na rondzie i widziałem tę rzeszę młodych ludzi - protestujących i wołających "je ać PiS"
Widziałem hasła pisane flamastrem na przygodnej tekturce. Błędy ortograficzne - tak tu chętnie komentowane nie pomogą wam - PiSowcom uniknąć odpowiedzialności za to co zrobiliście Polsce.
Choć wiem jak to napisać - poprawnie - pisze wam H uj wam w dupska ***y
marco
marco 28.10.2020, 21:47
jeb sie
poniał
poniał 28.10.2020, 22:02
i vice versa, jak pojmiesz?

Pozostałe