#prawakobiet #piekłokobiet - kolejny dzień protestów w Zamościu

  • 28.10.2020, 05:49
  • red.
#prawakobiet #piekłokobiet - kolejny dzień protestów w Zamościu Fot. Kacper Nowak
Wtorek, 27 października był kolejnym dniem, gdy w Zamościu odbył się protest przeciwko decyzji trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Zamościanki i zamościanie znów wyszli na ulice miasta.

Kolejna manifestacja jest planowana na dzisiaj (28 października). Ma się rozpocząć o godz. 17 przed siedzibą sądu na ul. Wyszyńskiego. Podobna akcja jest planowana również w Tomaszowie Lubelskim.

red.

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gina
Gina 02.11.2020, 00:48
Przez przypadek na jednej stacji radiowych lokalnych(i nie było to katolicckie radio zamość!!! )Wysluchałam relacji - reportazu z protestu w Zamosćiu. Poziom jaki soba reprezentowali strajkujacy był żenujacy. Materiał rozpoczynał sie jak kabaret okrzykami mlodziezy: "Moja pusia nie dla Jarusia". Potem w tle byly jeszcze inne niezbyt rozgarniete."Prowadzacy" strajk byli chyba z łapanki, wogole sie do tego nie nadawali, a to co mowili bylo mdlym bełkotem, bez argumentacji, wywodem jak to młodzi i emeryci(!!!) Walcza o wolność kobiet. Byli do tego nieprzygotowani merytorycznie. Potem wypowiadali sie uczestnicy tego strajku. Ani jedna z tych osób nie potrafiła konkretnie wskazać powodów dlaczego tam przyszła. Nie obylo sie oczywiscie w tych wypowiedziach bez przeklenstw i wk...a. To było lepsze niz kabaret. To był smiech na sali nie strajk, raczej spacer dla zrobienia" beki", a nie walki o wolnosc kobiet, bo wielu strajkujacych nie wie nawet czym ona dla nich jest. Nie twierdze, ze owa stacja jest niezalezna, bo takich nie ma, jednak przedstawiona wizja jest bardzo prawdopodobna.

W ktoryms artykule tutaj wyczytalam, ze nikt w Zamosciu nie postulował aborcji na zyczenie. Bzdura. Dziewczyna przyznala, ze jest za aborcja na zyczenie do 12 tygodnia ciazy. Zapewne takich osob bylo wiecej.
polecam
polecam 01.11.2020, 14:13
Hit Julka chce do domu. Ale jaja, ale jaja. Małolata chce do domu. Nie wie gdzie jest? I po co? Biedulka. https://www.youtube.com/watch?…
ciekawy
ciekawy 01.11.2020, 19:16
na ktorym zdjeciu jest ta julka?
Waldi
Waldi 30.10.2020, 21:15
Jak to jest katotalibowie, że w Klechistanie chcecie bronić kościołów nie przed islamskimi terrorystami a przed miejscowym społeczeństwem ?
Odpowiadam
Odpowiadam 31.10.2020, 10:00
Bo przed dzicza nawiedzona chroni sie to co jest dla kazdego czlowieka cenne. Nie rozumiesz, trudno. Wspierasz wycie, twoja sprawa. Pozyjesz dluzej zrozumiesz, jak nie tutaj to na drugim swiecie.
Houk
Houk 29.10.2020, 07:33
Pierwsza krew Ireny Krzywickiej robila furore II RP. Poczytajcie, jak gorszycielka zakonczyla zycie.
ser
ser 29.10.2020, 00:45
jak można mieć krew na rekach zakazujac aborcji, gzie sens gdzie logika
Donka
Donka 29.10.2020, 07:19
A aborcja to bezkrwawa? Zapraszam do szpitala, to zobaczysz.
P
P 29.10.2020, 05:55
Zakaz aborcji nie sprawia, że ona zniknie. Przeniesie się do podziemia, gdzie prawdopodobnie będzie wykonywana w warunkach niesanitranych i wiele kobiet umrze z powodu komplikacji.
Jaś
Jaś 29.10.2020, 18:33
I bardzo dobrze niech umierają jest przeludnienie
lolek
lolek 28.10.2020, 22:21
takie młode, a już ...?/ ustawa o cenzurz pkt.5/
wiem
wiem 28.10.2020, 21:56
W Hrubieszowie kiedyś tam zniszczono postument przed Kościołem. Jeden pan K. Dzisiaj na fb dużo do powiedzenia ma jedna pani... . Jabłko pada blisko...
popieram protest ale niszczenia nie
popieram protest ale niszczenia nie 28.10.2020, 21:25
bo nie bardzo rozumiem czemu rządowi tak bardzo zalezy na rodzeniu nieuleczalnie chorych dzieci. chodzi o jakies statystyki ze niby wiecej urodzin w Polsce?
Kobieta normals
Kobieta normals 28.10.2020, 19:49
Chca naprawde do piekla? Szerokiej drogi. Przeciez takich babiszonow to zaden chlop nie zechce. Dopiero mu pieklo zrobi. Ale jaja, ale jaja.
kad
kad 29.10.2020, 07:13
nie pier..... facet
Polka
Polka 28.10.2020, 18:48
Radną Klimczuk powinno się z urzędu ukarać za słowo wykrzyczane przed budynkeim ILO w obecności dzieci, które też tam były. "Jesteśmy ***one"... jak może kobieta tak mówić
gość
gość 31.10.2020, 23:32
kobieta może tak mówić, bo język, w tym i przekleństwa, nie należą tylko do mężczyzn. Jakby powiedział to mężczyzna, to komentarzem do tego było by przyklaśnięcie, bo powiedział to w żołnierskich słowach. Ale przeklina kobieta, to już nie wypada. Zawłaszczanie jezyka to też forma opresji.
Pytam
Pytam 31.10.2020, 10:07
Moze nowy minister Czarnek wezmie sie wreszcie za nauczycieli i wychowawcow popierajacych te barbarzynskie hucpy. Niech zainteresuje sie sytuacja w zamojskich, bilgorajskich, tomaszowskich, hrubieszowskich szkolach i osrodkach posel Zielinski. Prosze zwrocic uwage na profile pedagogow na fb. Szwarckopfy z blyskawica to znak rozpoznawczy tych osob.
Rodzic
Rodzic 01.11.2020, 18:18
I komentarze nauczycieli, również wystąpienia. Tych akademickich również. A tak w ogóle robta ci chceta i polskość to śmieszność zbiera żniwa. A jak niedawno nauczycieli strajkowali i udawali krowy, oraz kolegom robili falę to czemu teraz się dziwimy. Księża też tacy fajni chcą być, czyli nijacy. I mamy demolkę.
prowincja do stolicy!
prowincja do stolicy! 28.10.2020, 18:22
Cichodajki, grzybiarki, jagodziarki i wyskrobki.
Twój tato syniu
Twój tato syniu 28.10.2020, 20:52
Jesteś słaby jak sik pająka.
Pamietam jak dziś tak wołaliśmy na twoja matkę z babką. Kto chciał ten miał tylko ty najsilniejszy się uchowałeś bo matka przespała termin zabiegu i było po ptakach ubrał chodzisz po tym świecie jak ta PIS DA yebana w oczodoły
Prowincja do pługa
Prowincja do pługa 28.10.2020, 18:33
Faktycznie widziałem dziś pod mopsem twoją matkę, babkę, siostre i brata.
Monika
Monika 28.10.2020, 15:06
Brawo młodzi!!!! Walczcie o swoją przyszłość. Niech to będzie przyszłość gdzie panuje wolność słowa i wyboru.

Modlę się aby w Polsce, w XXI wieku, w Unii Europejskiej, w cywilizowanym kraju prawo nie nakazywało urodzić kobiecie dziecko z:
Bezmózgowiem, zespołem Patau'a, zespołem Edwardsa, Holoprozencefalią i wieloma innymi wadami letalnymi.

Taka ciąża odbija się na matce fizycznie oraz psychichicznie. Rodzice muszą patrzeć jak ich dziecko umiera od razu po porodzie lub niewiele później. Myślę, że nie muszę tego tłumaczyć.

Aborcja dla nikogo nie jest przyjemna, aborcja to trudna decyzja.
Anna
Anna 29.10.2020, 07:22
Tak masz racje Monika. Aborcja nie jest przyjemna. Szczegolnie dla dziecka.
xxxxxxxxxx
xxxxxxxxxx 28.10.2020, 21:58
dążcie do samozagłady, samozniszczenia... to jest mój cel... wasz upadły anioł
DR
DR 28.10.2020, 19:52
A kto ciebie i te babiszony zechce? Ciagle tylko macica oraz tych, ktore nie da sie powtorzyc.
dr
dr 28.10.2020, 16:34
Modli się o mord na chorych dzieciach. Bo chore to już nie istoty ludzkie. Tu nawet psychiatra nie pomoże, już tylko diabeł na usługach dziczy.
gość
gość 31.10.2020, 23:34
@dr: diabeł nie istnieje, tak samo jak twoje semickie bóstewko
oburzony
oburzony 28.10.2020, 15:01
Manipuluje społeczeństwem Kaczyński i spółka. Nie wiem czy on rozumie co to jest Kościół? Niszczenie budynków sakralnych i innych oczywiście jest wandalizmem, koszty odnowienia poniesiemy wszyscy. Kaczyński to taki malutki Łukaszenko a może malutki Stalin.Po trupach aby rządzić.
zmc
zmc 28.10.2020, 13:15
gdzie są rodzice tych dzieci? na oko iwdać, że wiele z nich nie ma nawet 18 lat? hasła , które niosą są nie ma miejscu, a można z duża pewnością powiedzieć, że nawet ich nie rozumieją. Nowe pokolenie ...żenada
kad
kad 29.10.2020, 07:17
moje córki pytały o zgodę i ja dostały. Jestem dumny że chcą wyrażać swoje zdanie. Nie wiem czy sami nie stworzymy grup ochrony, skoro Pan Kaczyński nawołuje do tworzenia bojówek nacjonalistycznych
Polka
Polka 28.10.2020, 13:47
Jacy rodzice? Jednej z nich matka zaliczyła 3 rozwody, w tym unieważniła kościelny i ma kolejnego konkubina...
Tom68
Tom68 28.10.2020, 15:16
No no , konkubina...
ksionc skrobak
ksionc skrobak 28.10.2020, 14:11
Zupełnie jak córcia zimnego lecha, a ostatnio sam kurski, z waszej ulubionej tvpis.
Lena
Lena 28.10.2020, 10:08
Ludzie, módlcie się za tych opętanych!!!!!! Święty MICHALE ARCHANIELE, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości złego ducha-szatana bądź naszą obroną! Pokornie cię o to prosimy, a ty WODZU NIEBIESKICH ZASTĘPÓW szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła! AMEN

P.S. Ta błyskawica czerwona to jest znak SZATANA i pod tym znakiem te oszalałe młode kobiety zmanipulowane przez diabelską machinę protestują.






kad
kad 29.10.2020, 07:24
tak, tak, znak szatana, jak Pokemony, Harry Poter, Hello Kity itp. Proszę Pani jest XXI trzeba skończyć zabobonami. Rozum jest po to żeby go używać
dak
dak 29.10.2020, 13:12
żeby go używać to trzeba go mieć
Kuba
Kuba 29.10.2020, 07:47
Rozum i wiara. Na tych dwoch skrzydlach rozwija sie czlowiek.
gość
gość 31.10.2020, 23:37
Wiary w tym równaniu nie potrzeba, a nawet ona przeszkadza. Wystarczy etyka. Wiara chrześcijańska jest wpajana ludziom, żeby czynić ich poddanymi. "Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina".
P
P 29.10.2020, 06:03
Protestują młodzi wyksztalceni ludzie, którzy mają do tego prawo. Proszę nie uważać się za jedyny wyznacznik moralności.
czytacz
czytacz 28.10.2020, 21:23
raczej zwolennicy Harry'ego Pottera
justunka
justunka 28.10.2020, 21:14
Lena ....ty durna od urodzenia czy może jakiś sukienkowy ciebie nasiadł ..?
Ksionc skrobak
Ksionc skrobak 28.10.2020, 11:08
Tak tak, jak bedziesz niegrzeczna to przyjdziemy i zrobimy ci aborcje.
vidoc15
vidoc15 28.10.2020, 14:24
Skrobak, wyskrob sobie mózg, może przejrzysz na ślepia. Znasz przysłowie- ten się śmieje, kto się śmieje ostatni? Żebyś przypadkiem nie wył....
lecz sie