Stłuczka w Sitańcu. Scanią w toyotę

  • 27.10.2020, 10:05
  • ak
Stłuczka w Sitańcu. Scanią w toyotę Fot. KMP Zamość
Kierująca osobowym autem kobieta zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Jadący za nią ciężarówką mężczyzna tego nie zrobił. I najechał na tył toyoty.

Tak wyglądała stłuczka, do której w poniedziałek (26 października) rano doszło w rejonie cmentarza w Sitańcu.

Zaraz po stłuczce 38-letnia kobieta kierująca osobówką została przewieziona do szpitala. Na szczęście nic bardzo poważnego jej się nie stało. Zarówno ona, jak i 29-letni kierowca scanii byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci. Tymczasem apelują o ostrożność na drodze.

"Skupienie oraz zwracanie bacznej uwagi na to, co dzieje się na drodze uchroni nas od zdarzeń drogowych. Teraz o szczególną ostrożność apelujemy zwłaszcza w okolicach cmentarzy. Jest to czas, w którym co raz więcej osób odwiedza groby bliskich. Dlatego też każdy kierowca przejeżdżając w okolicach cmentarza powinien zwolnić i z uwagą obserwować nie tylko przejście dla pieszych, ale także manewry wykonywane przez innych kierujących, którzy mogą nagle zahamować, aby ustąpić pierwszeństwa osobom na pasach" – przypominają.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe