Hrubieszów: COVID-19 osłabia obsługę interesantów

  • 27.10.2020, 13:13
  • par
Hrubieszów: COVID-19 osłabia obsługę interesantów Marek Kata: W tym tygodniu z kwarantanny powinna wrócić część pracowników, wtedy ograniczenia zostaną zniesione.
Przez kilka ostatnich dni w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie nie przyjmowano dokumentów do rejestracji pojazdów. Od 27 października wydział ma pracować normalnie.

W ubiegły piątek na internetowej stronie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie opublikowano komunikat: "W związku z sytuacją epidemiologiczną Wydział Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie w dniach od 23.10.2020 r. do 26.10.2020 r. zostaje ZAMKNIĘTY". Istnieje możliwość odbioru dokumentów w sprawach zakończonych. Informacja w sprawie rejestracji pojazdów: 84 696 50 68 w. 51.

Zapytaliśmy, czym podyktowana jest decyzja o zamknięciu tego wydziału.

Odpowiedź znajdziesz w nowej Kronice Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadam
Tadam 30.10.2020, 14:41
Już wycofali się ze zwołania rady. Osłabli?
Nagrania
Nagrania 04.11.2020, 06:59
Z poprzedniej brak utajnione
Dlaczego
Dlaczego 29.10.2020, 07:53
Michał M podżegacz protestu jak i reszta uczestników nie otrzymali mandatu od sanepidu za rozsiewanie Covid w Hrubieszowie, nielegalne zgromadzenie, są nagrania świadkowie Policja nie reaguje boi się starostwa. A zwykłych ludzi ścigają, hipokryci na postronku.
Kto
Kto 01.11.2020, 08:30
Nakazał Policjantom mieć klapki na oczach. Sponsor.
ZSL
ZSL 29.10.2020, 19:27
Kogo tu się bać? Do końca roku i tej sfołoczy nie będzie.
JÓZEK WRACA!!!
Straszno
Straszno 29.10.2020, 16:23
Pelna zgoda @Dlaczego. Lans tych osob. Niestety zwodza mlodych. Na zdjeciach widocznych jest tez kilka osob publicznych: kandydaci na burmistrzow, emerytki nauczycielki, psycholozki itp.
polka
polka 28.10.2020, 22:24
Pamiętam ulotki przed kościołem, jak uszak lansował się? Szkoda, miota się nie wie co już robić, jak wyjść z twarzą? Maską?
Stop...
Stop... 29.10.2020, 08:59
Obrzydliwy typ, yntelygent z rynsztokowym słownictwem gorszym niż u meneli spod budki z piwem.
Dlaczego
Dlaczego 28.10.2020, 07:20
Lekarze przyjmują na oddział pacjentów przed przyjściem wyników Covid i narażają życie pacjentów i personelu,dywersja,sabotaż, nikt tego nie nadzoruje,błazenada.
Jakie
Jakie 28.10.2020, 07:14
Czynności podjęli 1,2,3,4 starosta przeciw Covid chcemy wiedzieć? Dlaczego w szpitalu jest tylu zarażonych, do czego są namioty przed szpitalem, jak nie chronią przed Covid? Wczasy pod gruszą?
Covid
Covid 28.10.2020, 07:08
Nic nie zmienia zdrajca, zdrajcą.
Zabezpieczenie
Zabezpieczenie 27.10.2020, 17:38
Kondom na głowę i przed siebie .
Pytam
Pytam 27.10.2020, 16:48
Och, jaki sprytny ten sars covid. Zielonego antyklerykala na protescie nie trafia, ale juz innych to tak. Jak radny zabezpiecza sie? Moze nam maluczkim zdradzi.
Joker strzela z ucha
Joker strzela z ucha 27.10.2020, 16:23
Takie mam pytanie. A co to za permanentny lans na lokalnym portalu informacyjnym? Co wchodzę na stronę to albo ona albo oni :) Miało lansu nie być. Co ty na to Joker? Wiem że szukasz roboty więc może video - filmowanie otworzysz to i jeszcze na filmikach jej i ich zarobisz?
Klaudia
Klaudia 27.10.2020, 14:14
Zielona zaraza? Szkoda pracowników
uwaga covid
uwaga covid 27.10.2020, 13:21
Duże zagrożenie epidemiczne w związku z udziałem pewnych osób w proteście. A sesja tuż tuż.
Monikaa
Monikaa 28.10.2020, 18:35
A po sesji cały urząd na kwarantannę. A dzięki komu?
Pora
Pora 28.10.2020, 20:11
Oj Misiu ,Misiu chyba już z Ciebie nic nie będzie.
Na fejsie jeden wpis przeczy drugiemu .
Gdzie ten PSL podpora rolników i wiary katolickiej ?
Same szmaty zdolne dla osiągnięcia władzy na wszystko zostały .Pora zamiast randapu puścić w ruch motykę i pozbyć się tego co kiedyś było konieczynką a stało się chwastem z korzeniami.
RW
RW 29.10.2020, 12:30
PSL-u już nie ma został stary ZSL.
Pora
Pora 29.10.2020, 13:33
Jedna i ta sama zaraza!!!
Nazwę tylko zmienili.

Pozostałe