Gm. Rachanie: Radna niezastąpiona

  • 30.10.2020, 06:18
  • wd
Gm. Rachanie: Radna niezastąpiona Na sesji 22 października radni i władze gminy oficjalnie podziękowali Stanisławie Kubeckiej (w żółtej sukience) za aktywność na rzecz gminy.
W Wożuczynie-Cukrowni nie ma nikogo, kto chciałby zostać radnym gminy Rachanie i zająć miejsce Stanisławy Kubeckiej, która złożyła mandat.

Stanisława Kubecka, była już radna z Wożuczyna-Cukrowni, zrezygnowała z mandatu radnej Rady Gminy w Rachaniach, ponieważ od ponad trzech miesięcy nie jest mieszkanką gminy Rachanie. Na stałe przeniosła się do gminy Tarnawatka. Zgodnie z prawem nie może więc już reprezentować swoich wyborców z Wożuczyna-Cukrowni.

Więcej przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wolica
wolica 03.11.2020, 11:28
jak scalenie w siemierzu
x
x 03.11.2020, 12:00
?
Xyz
Xyz 31.10.2020, 09:37
Nie ma ludzi niezastapionaych krzyzyk jej na droge a wojt niech sie wezmie sam do roboty obibok a nie wychowali radnych bo to ich robota i tak biora pieniadze za friko

Pozostałe