Obsza: Przyłącz się do sieci

  • 28.10.2020, 15:57
  • lew
Obsza: Przyłącz się do sieci
Tylko do końca miesiąca można zadeklarować chęć przyłączenia do sieci gazowej.

O wykonanie przyłącza mogą się starać zarówno właściciele budynków mieszkalnych, jak i plantatorzy tytoniu, którzy zamierzają wykorzystywać gaz w suszarniach.

– Na razie chęć skorzystania z tej propozycji zadeklarowało ponad 100 mieszkańców, ale droga dla kolejnych odbiorców wciąż jest otwarta – mówi wójt gminy Obsza Andrzej Placek.

Zainteresowani mieszkańcy powinni jednak jak najszybciej podjąć decyzję i zgłosić taką deklarację do urzędu. Jest na to czas do końca miesiąca. Inwestor, który ma wybudować stację bazową, zastrzega, że po 30 października nie będzie możliwości przyłączenia się do sieci gazowej.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe