Zamość: Olejowy problem (TYLKO W GAZECIE)

  • 27.10.2020, 14:03
  • Agnieszka Piela
Zamość: Olejowy problem (TYLKO W GAZECIE)
Jak się okazuje, lepiej samemu nie wymieniać oleju samochodowego.

Wymienić olej silnikowy w samochodzie to pestka. Wystarczy odkręcić odpowiednią śrubkę, podstawić pojemnik, wypuścić stary, nalać nowego i... zaczynają się kłopoty, bo co zrobić ze starym olejem? 

Wymieniłem samodzielnie olej silnikowy w swoim samochodzie. Chciałem zużyty oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Usłyszałem, że nie przyjmują czegoś takiego. W PGK nie potrafili mi powiedzieć, co z tym teraz zrobić. Zignorowano mnie – alarmuje nasz czytelnik.

Jak się ta historia skończyła? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oczywisty
Oczywisty 28.10.2020, 09:27
Przecież olej samochodowy to nie odpad komunalny to niby czemu miał przyjść pszok ? A pracownik niej musi wiedzieć co ma z olejem zrobić klient to on powinien się dowiedzieć wytworzył to niech sztuka leń patentowany
Zamościanin
Zamościanin 28.10.2020, 09:19
A gdzie się wymienia olej samochodowy hmm.... Pomyślny w super markecie .... Przepraszam ale osoba wymieniające olej w domu to chyba powinna wiedzieć, że odda go w zakładzie mechanicznym który jest do tego przeznaczony a wy takich bzdur nawet nie powinniście pisać !
Ursus
Ursus 28.10.2020, 17:34
Napisz gdzie mogę oddać zużyty olej bo nikt nie chce go przyjąć.

Pozostałe