Hrubieszów: Policja szuka wandali (TYLKO W GAZECIE)

  • 27.10.2020, 06:18
  • par
Hrubieszów: Policja szuka wandali (TYLKO W GAZECIE)
W nocy z 24 na 25 października ktoś farbą w sprayu napisał na ścianie kościoła św. Mikołaja w Hrubieszowie „Piekło kobiet”. Ogromy napis opatrzono błyskawicą.

W niedzielę rano napis na elewacji świątyni w śródmieściu Hrubieszowa zauważył patrol policji. Zdjęcie z Hrubieszowa, jako przykład ataku na kościoły i świątynie w całej Polsce, zamieścił portal Ośrodka Monitorowania Chrystianofobii "Fidei Defensor". Ośrodek zapowiada, że będzie podejmować interwencje w każdej tego typu sprawie.

Co dotychczas wiadomo w tej sprawie? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olina
olina 02.11.2020, 20:09
jest pare osob w Hrubieszowie ktore za cel postawiły sobie jątrzenie, ciągłe podsycanie, tak się zastanawiam jakie wrtośći te osoby wyniosły z domu, co było dla nich świetościa, myslę że pozostawienie wychowania ulicy i podwórkowi daje właśnie takie efekty bo nie sądzę że realizuja wartości przekazane przez rodziców- a może?
rty
rty 01.11.2020, 00:31
kiedy rzad pokaże że ma jaja i zrobi porzadek z rozwydrzoną rządna przygód młodzieżą
Teraz
Teraz 31.10.2020, 06:37
Jak Policjant komukolwiek zechce dać mandat, podawać przykład Miściora, nielegalne zgromadzenie, celowe stwarzanie zagrożenia Covid.Hrubieszowska święta krowa, nietykalna zaraza, mafia chroniona przez Policję, są zdjęcia, filmy,wszystkie dowody i co?Normalnemu od razu by mandat wlepili, a tu starostwo płaci za bezkarność.
leon
leon 30.10.2020, 19:59
w dzisiejszym marszu w Hrubieszowie wzięło udział około35-40 osób łacznie z uczestniczacymi dziećmi, mniej więcej pól na pół, jest to jakis tam promil mieszkańców Hrubieszowa,, reszta to ludzie normalni wychowani w duchu patriotycznym, kulturalnym, empatyczni wobec iinnych
Wiem
Wiem 30.10.2020, 22:11
Szkoda, ze wciagacie w to zlo dzieci. Ale to wasz wybor. Ludzie kulturalni i empatyczni nie moga popierac zla, jakim jest aborcja. Tak wiec, wasza empatia nie dotyczy wszystkich. Jak jest wybiorcza, to nie jest empatia. O tym pisal juz Platon. Prawdy nie mozna mieszac z klamstwem, nawet odrobina, bo zostaje zakwaszona zlem. O tym uczyl Jezus Chrystus. Dlatego dziwie sie, ze w tym wszystkim biora udzial katolicy i to czesto bardzo gorliwi. To jest niezgodne z chrzescijanstwem.
moon
moon 30.10.2020, 19:49
hrubieszowskie półgłowki są dumne z protestu dzieci
50+
50+ 29.10.2020, 19:56
Boję się iść do Kościoła w obawie przed napiętnowaniem i aktami agresji. Boże jakich czasu dożyłem.
50+
50+ 30.10.2020, 08:49
Ja się ich po prostu boję. Robią zdjęcia odmawiającym różaniec pod kościołem. Nie wiadomo do czego im to posłuży w przyszłości. Idą ulicą krzyczą niecenzuralne słowa. Stawiają jakieś znicze nie zważając że jakieś dziecko może się poparzyć przypadkowo tamtędy przechodząc. Wszyscy uważają, unikają jak mogą ewentualnego zagrożenia zakażeniem a tu siewcy covida sobie chodzą i nikt nie reaguje.
Kiedy to się skończy? Na dzisiaj też coś planują.
yu
yu 30.10.2020, 19:51
lać pałą małorozgarnietych, tylko pała przewmoowi im do rozumu, a guru myslę ma łabędzi spiew
DR
DR 30.10.2020, 10:52
Niech policja wreszcie za nich weźmie się. Czy to święte krowy, jak w Indiach? Na zdjęciach widać byłą nauczycielkę z cenionej szkoły, tłum młodzieży, psycholożkę, radnych itd.
Tm
Tm 29.10.2020, 22:38
Prosze sie nie bac tego lumpenproletariatu z pierunem. Prosze spojrzec, jak wiekszosc na tych tzw. chowala sie oandemicznie przed foto. Niektorzy spuszczali glowy, ale i tak zoSZtali rozpoznani. Hrubieszow to jednak male miasteczko.
ola
ola 30.10.2020, 19:52
racja to lumpenproletariat, nie wyniesli z domu żadnych świetości i wartosci, kieruja sie instynktem stadnym
Krzysiek
Krzysiek 29.10.2020, 09:26
Wejście się do pracy jurz dawno wiec


e kto to zr
O rety!
O rety! 29.10.2020, 10:49
Znowu jakiś analfabeta się odezwał.
jola
jola 29.10.2020, 00:36
patrzę na protest pod biurem Sasina i oczom nie wierzę, awangarda hrubieszowska, cała przeszłość poszła w p..............
Tak jest!
Tak jest! 29.10.2020, 09:12
Myślę,że zwykłych i normalnych,mądrych jest więcej w naszym mieście. Misiek się cwani bo radnym jest,przewodniczącym i co mu zrobią,dlatego łazi na czele tej bandy,herszt. Wstyd dla powiatu,że taki ktoś jest na czele tej rady. Merytorycznie to cienias.
Progres
Progres 29.10.2020, 07:15
Uszak reklamowal sie w jednym hrubieszowskim Kosciele, tuz przed wyborami. Zawsze mysli, ze inni to idioci. Za 3 lata znowu powtorzy manewr parafia- wybory.
Skunks
Skunks 29.10.2020, 07:48
Dopóki Michałeķ pajacował i popisywał się przed ludźmi, to było to tylko śmieszne. Teraz co wyczynia staje się po prostu niebezpieczne. Jak obserwuję jego zachowanie, to mam wrażenie, że chyba ulubionym bohaterem Miśka jest Leonard Zelig z filmu Wood'ego Allena, który będąc w danym środowisku automatycznie utożsamiał się z poglądami tych ludzi a nawet upodabniał się do nich fizycznie. Czekam zatem kiedy nasz hrubieszowski Misiek-Leoś zajdzie w niechcianą ciążę.
Wiem
Wiem 29.10.2020, 16:35
Nie sadze zeby uszak-zelig ogladal ten film. Tak, jak i wielu uczestnikow protestu. Zakonczenie filmu to przestroga dla wielu konformistow.
Tom
Tom 28.10.2020, 21:03
Ciepl, cieplo, zimno, cieplo, Goraco. Sa dwa uda, uda sie, nie uda.
Tragizm
Tragizm 28.10.2020, 10:28
Każdy ma prawo do wyboru , jaka tu demokracja w naszym kraju jak człowiek nie ma prawa głosu
Juz wiesz
Juz wiesz 28.10.2020, 15:35
Masz prawo do glosu, ale nie wycia, bluzgow, demonicznych napadow
Demokracja?
Demokracja? 28.10.2020, 11:02
To ja też głos zabiorę na elewacji Twojego domu.
Zapytam
Zapytam 28.10.2020, 08:49
A ta ruda z domu kultury na czele marszu razem z kościelnym dziadkiem w niedzielę to kto?
Janusz
Janusz 27.10.2020, 21:45
Zdelegalizowac kościół, skazać Jarka za jego zbrodnie przeciw narodowi polskiemu, nowa polska wolna ***. Wolne konopie a korona świrus to wałek proszę się obudzić.
DR
DR 28.10.2020, 15:43
Spadaj na wolnych konopiach.
kresowiak
kresowiak 27.10.2020, 21:04
Dla czego wczorajszy protest (przejazd samochodów ) zdjęcia zamazane numery rejestracyjne. Jak byli tacy odważni niech pokażą rejestracje!!
Nick
Nick 27.10.2020, 17:13
A już myślałem, że jakiś kult misia wyrasta. Na szczęście są normalni ludzie i widzą co on wyprawia. Zakłamane toto, że coś strasznego. Myślał, że wypłynie na tym rynsztoku, a tu zonk. Jeszcze jakieś stanowisko rady powiatu forsuje komiczne. Ciekawe co na to niedawno pisiowcy z panią starostą na czele.
rambo2
rambo2 27.10.2020, 15:28
Hrubieszowianie zapamietają co niektórych pseudokatolików-politykierów,nie bedziecie tacy kozacy jak na zdjęciach.
klubokawiarnia u wiesia
klubokawiarnia u wiesia 27.10.2020, 13:07
Bilbordy i reklamy w mediach !!!
Europoseł Krzysztof Hetman rusza z akcją informacyjną dotyczącą działań podejmowanych przez Parlament Europejski na rzecz obrony prześladowanych chrześcijan na świecie.

A tymczasem w Hrubieszowie Misiek coś się wyłamuje?
ewula
ewula 27.10.2020, 16:17
oj mięknie, mięknie
Pleban już się popisał
Pleban już się popisał 27.10.2020, 13:24
Mamy więc profanacje, łamanie rygorów epidemicznych i wiele innych nadużyć, które pozostają bez żadnej reakcji. Anarchiści i wszelkiej maści lewicowe kolektywy ciągną za sobą zbuntowany aktyw młodzieży. Czują się kompletnie bezkarni dzięki wsparciu polityków totalnej opozycji. Naprawdę mamy dać się zastraszyć? Działania służb muszą być adekwatne. Na przekraczanie pewnych granic nie może być zgody. Sianie zgorszenia i zastraszanie katolików nie może być bezkarne. Państwo musi w tych kwestiach działać sprawnie. Jeśli będzie słabe, siły destrukcyjne zostaną wykorzystane do skutecznej destabilizacji.
Oo
Oo 27.10.2020, 13:17
Ciesz się ciesz!!!
Niedługo do Allacha będziesz się modlił
Zwierzę
Zwierzę 27.10.2020, 12:22
A czemu zwierzę?
Człowiekiem takiej istoty nazwać nie można .
A czym się różni człowiek od zwierzęcia?
Różni nas potrzeba wiary i przynależności duchowej .
Obronimy Nasz Kościół
Obronimy Nasz Kościół 27.10.2020, 11:52
Efekt tej parodii.
Zniszczona fasada zabytkowego kościoła. Wkurzeni mieszkańcy którzy musieli czekać na przejazd przez miasto. Masa wulgaryzmów w przestrzeni miasta które wysłuchiwały także dzieci. O efektach zakażeń w związku z tą demonstracją dowiemy się w okresie najbliższych dni (ktoś z protestujących powinien być w tym czasie na kwarantannie?). Obnażenie prawdziwej twarzy pewnych osób,które za moment będą zamieszczały na fejsie zdjęcia choinki i potraw wigilijnych, z podpisem święta w domu (ale że to święta Bożego Narodzenia nie wspomną - powtarzam to święto Naszego Boga). Poznaliśmy też tęczowo-zielone oblicze wiadomego ateisty.
No i ten "Pleban". Ludzie co z Wami?
Leasing
Leasing 27.10.2020, 11:03
Zielony Misio, jesteś dumny z siebie cyrkowcu hrubieszowski ? Jak jozek walki kręcił to biłeś brawo! A teraz grasz pawiana?
Co z osobami które były na strajku a powinny być na kwaratannie?
No brawo
No brawo 27.10.2020, 10:29
Radni powiatowi (Ożóg vel Joker i Miścior) w końcu sprowadzili nowoczesność do Hrubieszowa.
Akty wandalizmu , bezczeszczenie kościoła , protesty , lustra na skrzyżowaniach.

Pozostałe