Zamość: Wspieraj seniora! Zostań wolontariuszem

  • 26.10.2020, 14:37
  • Materiał nadesłany
Zamość: Wspieraj seniora! Zostań wolontariuszem Fot. pixabay.com
Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu oraz Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu poszukują wolontariuszy do współpracy przy realizacji rządowego Programu „Wspieraj Seniora”.

Celem Programu jest  zapewnienie wsparcia (robienie zakupów) osobom powyżej 70 roku życia, które w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie np. poprzez wsparcie rodziny zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby.

Osoby które chciałyby się zaangażować w pomoc seniorom proszone są o kontakt ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu: [email protected] pod nr telefonu 84 6273775 w dniach: poniedziałek, środa, piątek w godzinach: 9.00-14.00.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Donka
Donka 27.10.2020, 07:09
Po co wspierac. Eutanazja. Kolejne haslo protestow opetanych. Raz mamusie, raz tatusia, a dzidunia dylu, dylu.

Pozostałe