Zamość: Wędrówki "Palcem po mapie" z ZDK

  • 26.10.2020, 09:00
  • ak
Zamość: Wędrówki "Palcem po mapie" z ZDK
Mimo wielu obostrzeń związanych z epidemią, Zamojski Dom Kultury działa. Na najbliższe tygodnie zaplanowano tam dwa ciekawe wydarzenia.

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne ze spotkań z cyklu "Palcem po mapie".

W środę, 28 października (godz. 17) można wyruszyć "Pieszo z Panamy do Kanady" wraz z Arkiem Winiatorskim, który przeszedł całą Amerykę Centralną. Wstęp na wydarzenie w Lunecie na Plantach jest bezpłatny, ale liczba miejsc, w związku z epidemią bardzo ograniczona. Dlatego należy się wcześniej zapisać, wysyłając mejla na: [email protected]

Pod ten sam adres należy pisać, aby zarezerwować sobie miejsce na kolejnej wyprawie. 3 listopada "Palcem po mapie" z Adelą Tarkowską i Krzysztofem Józefowskim będzie można przejechać "Rowerami dookoła świata".

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe