Zamość: Zabrał cudzy telefon. Kto go poznaje?

  • 22.10.2020, 14:36
  • red.
Zamość: Zabrał cudzy telefon. Kto go poznaje?
Policjanci z Zamościa poszukują mężczyzny, który przywłaszczył sobie telefon jednej z pasażerek autobusu MZK. Ten moment nagrała kamera monitoringu.

Do zdarzenia doszło jakiś czas temu w autobusie linii nr 3. Mieszkanka Zamościa zostawiła telefon wart ok. 3,8 tys. zł na ostatnim siedzeniu pojazdu i wysiadła. Wykorzystał to mężczyzna ze zdjęcia. Zabrał komórkę i również wysiadł. 

– Jeżeli ktoś go rozpoznaje lub ma podejrzenia, co do jego tożsamości, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2. Policjantów można powiadomić telefonicznie dzwoniąc na numer 47 815 14 22 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji pod numerem 112 – apeluje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka KMP.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A
A 09.11.2020, 17:08
Policja nie powinna brać udziału w łamaniu praw- publikacja wizerunku vs. Rodos. Miałem informować rzecznika ochrony danych osobowych. Cholernie mnie korciło z prośbą o interpretację ale odstąpiłem. Uważam że nie powinno tak się robić zwłaszcza że nie publikuje się wizerunku decydentów kradnących miliony. Nic dodać. Gościa nie znam nie pomogę.
Ktoś niegodny
Ktoś niegodny Wczoraj, 18:15
Ktos ma ten telefon uczciwie pracowal, chciałbyś żeby twoją własność sobie "przywłaszczyć"?
Wstyd i jeszcze raz wstyd. Na cudzej krzywdzie się wzbogacić i żerowac
A
A 29.11.2020, 19:13
Nie odstepuj. Zglos
szybkosc jest wazna
szybkosc jest wazna 28.10.2020, 10:09
od razu powinni to zdjecie dac a nie kilka lat pozniej, moze on juz dawno nie zyje
Sos
Sos 28.10.2020, 09:00
Znalazca telefonu proszony o zwrot, coś takiego było w jakiejś gazecie
Z zamoscia
Z zamoscia 28.10.2020, 08:46
Były jakieś ogłoszenia na przystanku żeby ten kto znalazł w autobusie nr 3 telefon go oddał. I nagroda miała być. Ale to dawno bylo
Koronawirus
Koronawirus 26.10.2020, 19:19
A może ten telefon ma wirusa? Z koroną🤣
XD
XD 25.10.2020, 12:58
Dobry interes jeden kurs i pare groszy jest
Antoni
Antoni 25.10.2020, 12:22
I tak pana nie znajdą
Jerzy
Jerzy 23.10.2020, 20:41
Głupi stary moher.... Niestety ci ludzie nie świecą przykładem. Nięsa autorytetem. Na codzien zapewne on jest dobrym obywatelem ,co niedziela uczestniczy we mszy świętej.... głosuje na wiadomą partie.
Jerzyk
Jerzyk 24.10.2020, 09:55
wygląda na SBeckiego emeryta, jakich w Zamościu pełno. A ty zapewne także nim jesteś sądząc po słownictwie
Andrzej H
Andrzej H 23.10.2020, 19:30
Zamość to duża wiocha i nikt go nie poznaje,dziwne...
czarnowidz
czarnowidz 28.10.2020, 16:26
umarł na covida moze
Sos
Sos 02.11.2020, 15:06
Pewnie tak bo by go znaleźli. Tyle czasu. Chyba że pod ziemie się zapadl
Xaxa
Xaxa 23.10.2020, 14:15
Widać to czasopismo schodzi na psy.
Po drugie osoba która zgubiła, powinna to zrobić w normalny sposób, a nie odrazu od złodzieji, z torebki nie zabrał. A tak swoje roztrzepanie próbuje przeżuć na inną osobę. Jakby telefon wpadł pod koła autobusu oskarżenia padły by na MZK.
Redaktor też się powinien zastanowić co pisze chyba że już przyjmujecie dzieci po szkole.
Sama..
Sama.. 23.10.2020, 17:54
Zgadzam się. Nie miotać kamieniami bo robicie ludziom krzywdę. Pokażcie gruba aferę gdzie pokazujecie gościa w pełnej krasie i z nazwiska. Która gazeta się odważy?
Jan
Jan 23.10.2020, 12:14
Powinno się pokazywać gęby wszystkich pederastow zboczeńów morderców i zlodzieji nie twoje to nie ruszaj w tym przypadku telefon oddaj kierowcy
Szmaciarze milionerzy
Szmaciarze milionerzy 23.10.2020, 20:04
Zgadzam się z Tobą. Każdy kto sięga po własność innych jest nikczemnym złodziejem. Od kilkuzłotowych do wielomilionowych wartości.
Ttt
Ttt 23.10.2020, 11:08
Więcej na stronie KMP Zamosc
Sama prawda
Sama prawda 23.10.2020, 09:47
Jakim prawem publikujcie jego zdjęcia? Ja bym was pozwał na miejscu tego pana! Znalazł a nie ukradł nawet zdjęcia zboczeńców się uwiecznia. Kreska przez oczy a tu piętnuje się cLowieka. Uważaj co piszesz...
Odp
Odp 23.10.2020, 20:44
Dokładnie !! Niestety co do upublicznienia czyjegoś wizerunku to niewiem czy TYLKO POLICJA nie może,w ramach poszukiwan upubliczniac za pośrednictwem mediów. Tutaj już chyba są łamane przepisy.
Jimi
Jimi 23.10.2020, 09:22
Miał półtora roku, żeby zwrócić to co znalazł:)
ciekawy
ciekawy 26.10.2020, 17:02
skad wiesz? nie ma zadnej daty w artykule
Dj
Dj 23.10.2020, 17:50
Nie wiem ile osób łącznie z tobą by tak zrobiło. Statystycznie niewielu
zamościanka
zamościanka 26.10.2020, 09:44
To znaczy że mamy nieuczciwe społeczeństwo i operatorów komórkowych, bo wystarczyłoby po zgłoszeniu zguby bądź kradzieży u operatora namierzyć aparat i odebrać go nieuczciwemu "znalazcy".
koleśB
koleśB 26.11.2020, 21:47
Raz kolega zgubił telefon wieczorem jednego dnia, a następnego dnia poszedł na komendę zgłosić kradzież i nawet miał współrzędne gdzie się ostatni raz logował, ale oni coś jęczeli i tych współrzędnych nie wzięli. My z kolegami żeby nie czekać pojechaliśmy tego samego dnia popołudniu i nam znalezienie tego gościa zajęło 1h i telefon był z powrotem razem z opłatą za naszą fatygę
KolesB
KolesB 28.11.2020, 17:20
A tu od sierpnia 2019 roku nie znaleźli. Czyli można sobie śmiało przywłaszczać😆?

ad
ad 23.10.2020, 08:52
Znalazł a nie ukradł
zaościanka
zaościanka 26.10.2020, 09:37
Nawet jeśli znalazł to zapewne był tam przynajmniej jeden numer pod którym mógłby , gdyby chciał, skontaktować się z osobę znajomą właścicielce. To zupełnie tak jakby znalazł portfel z gotówką i dowodem osobistym, przywłaszczył i tłumaczył się ze nie wiedział komu oddać. Ukradł bo nie zrobił nic żeby oddać.
pipi2
pipi2 26.10.2020, 09:47
Pewnie ktoś dzwonił na ten telefon gdy go szukał. Mógł odebrać
Jjj
Jjj 22.10.2020, 23:21
Z torebki telefonu nie wyciągnął , więc nie śpieszyła bym się nazywać tego pana złodziejem.
Interesowny
Interesowny 28.11.2020, 17:26
Czytaj dokładnie ani razu nie pada tu słowo złodziej. Przywłaszczenie to nie kradziesz. Przywłaszczają tylko porządni i honorowi obywatele. Tacy jak ten
StanleyMaruda
StanleyMaruda 22.10.2020, 15:42
Nie chcę nic sugerować, ale wygląda jak Kaczyński! 😂
Kaczor Donald z błaznolandem
Kaczor Donald z błaznolandem 23.10.2020, 20:08
Nie chcę nic sugerować ale kojarzy mi się z tobą.
ciekawy
ciekawy 22.10.2020, 15:28
moze wysiadl za nia oddac jej telefon?
Agggg
Agggg 22.10.2020, 19:16
Mogl oddac rowniez na policje

Pozostałe