Dzieci policjantom – wzruszające kartki z podziękowaniami

  • 23.10.2020, 09:30
  • Joanna Klimek, rzecznik KPP Biłgoraj
Dzieci policjantom – wzruszające kartki z podziękowaniami
W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie jakim jest epidemia koronawirusa liczy się każdy gest wsparcia i dobre słowo. Doskonale wiedzą o tym dzieci klas 1b i 1c Szkoły Podstawowej numer 5 imienia księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju, które przygotowały dla policjantów piękne laurki.

"Moc jaką niosą podziękowania i słowa wsparcia pokrzepiły nasze serca. Serdecznie dziękujemy!"– napisano w komunikacie miejscowej policji. A co znalazło się na kartkach?

"Życzymy Wam samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo mieszkańców Biłgoraja. Niechaj trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Was zawsze źródłem satysfakcji i zadowolenia, a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość”.

Te słowa widnieją w jednej z wielu laurek, które otrzymali policjanci biłgorajskiej komendy od uczniów klas 1bi 1c Szkoły Podstawowej numer 5 imienia księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. We  własnoręcznie wykonanych przez dzieci kartek z życzeniami oprócz pięknych rysunków czytamy:

„Pomaga szukać ludzi, kierowców pilnuje. Jest zawsze tam gdzie ktoś pomocy potrzebuje”, „Dziękuję, że jesteś policjantem, dlatego czuję się bezpiecznie w moim mieście, dziękuję”, „Dziękuję Policji za dbanie o bezpieczeństwo na drogach, pilnowanie porządku, łapanie przestępców, pomoc w poszukiwaniu osób zaginionych”.

Wszyscy mamy świadomość ryzyka, jakie niesie za sobą zagrożenie koronawirusem. Każdy z nas martwi się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Policyjna służba na co dzień trudna w obecnej sytuacji stawia przed nami nowe wyzwania, którym czoło stawiają policjanci w całym kraju. Każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem i życiem dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

"Z całego serca dziękujemy dzieciom, kadrze i kierownictwu Szkoły Podstawowej numer 5 imienia księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju za pamięć i słowa wsparcia, które tak wiele dla nas znaczą. To właśnie w tak drobnych gestach tkwi moc, którą dzielimy się z Państwem. Raz jeszcze ze wzruszeniem...dziękujemy!" – kierownictwo, policjanci i pracownicy KPP w Biłgoraju.

Joanna Klimek, rzecznik KPP Biłgoraj

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe