Gm. Krasnobród: Pół wieku razem, świętowali złote gody

  • 23.10.2020, 09:06
  • ak
Gm. Krasnobród: Pół wieku razem, świętowali złote gody Fot. UMiG Krasnobród
Skromniej niż to bywało dotychczas, aby chronić uczestników uroczystości, ale jednak obchody jubileuszu złotych godów dla małżonków z gminy Krasnobród zorganizowano.

Mszy w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie przewodniczył ks. prałat Eugeniusz Derdziuk. Wszyscy jubilaci odnowili podczas nabożeństwa przysięgę małżeńską, a później zostali odznaczeni okolicznościowymi medalami. Wręczał je burmistrz Kazimierz Misztal, a odebrało tylko 20 z 32 par małżeńskich.

Bohaterami tego dnia byli wszyscy jubilaci, czyli: Helena i Adam GmyzowieJoanna i Stanisław Gresztowie, Bogumiła i Marian Klichowie, Danuta i Roman KonopkowieBarbara i Bogusław KurkowieZofia i Zbigniew Molendowie, Marianna i Stanisław OlszewscyMaria i Ryszard PiechowiakowieBarbara i Jan Piturowie, Zofia i Kazimierz PrzytułowieJadwiga i Tadeusz SkrzyńscyMaria i Lucjan TyrkowieIrena i Marian Zielińscy (z Krasnobrodu), Jadwiga i Józef Piaseccy (z Dominikanówki), Maria i Jerzy Maruszakowie, Teresa i Roman Rajtakowie (z Hutek), Maria i Franciszek Kitowie, Zofia i Leszek Piwowarscy (z Hutkowa), Maria i Franciszek KawalcowieTeresa i Franciszek SmolągowieJadwiga i Stanisław Smolągowie (z Majdanu Małego), Leokadia i Józef Ciskowie, Rozalia Zofia i Stanisław Górnikowie, Regina i Jan Gromkowie, Irena i Władysław KostrubcowieZofia i Bolesław Piskorowie, Helena i Stanisław Szewczukowie (z Majdanu Wielkiego), Emilia i Stanisław Gielmudowie, Janina i Stanisław Kitowie (z Szuru), Mirosława i Ryszard BełzowieJanina i Jan Kozowie, Kazimiera i Józef Umińscy (z Zielonego).

Dołączamy się do wszystkich życzeń, które otrzymali Złoci Jubilaci i życzymy im wielu kolejnych wspólnych lat, przeżytych w zdrowiu i radości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe