Gm. Radecznica: Przeżyli z sobą tyle lat...

  • 22.10.2020, 09:30
  • ak
Gm. Radecznica: Przeżyli z sobą tyle lat... Fot. UG Radecznica
50 lat wspólnego życia to szmat czasu. Przetrwać go w jednym związku to nie jest byle co. Za taki wynik należy się medal. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP otrzymało ponad 20 par z gminy Radecznica.

Jubileuszowa uroczystość została dla nich zorganizowana w niedzielę, 18 października w Mokremlipiu. Zaczęła się mszą św., którą w miejscowej parafii w intencji dostojnych jubilatów odprawił ks. Jarosław Nowak

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczał małżonkom wójt Marian Szuper wraz z kierownikiem USC Wiesławą Krukowską. Otrzymali je: Danuta i Kazimierz Batorscy, Janina i Józef Bielakowie, Helena i Władysław Buczkowie, Wanda i Kazimierz Chmielewscy, Aleksandra i Jan Chołota, Czesława i Edward Cyprowie, Helena i Jan Czajka, Stanisława i Józef Garbarzowie, Alfreda i Walerian Gąsiorowie, Stefania i Eugeniusz Hadamowie, Teresa i Józef Kościkowie, Krystyna i Aleksander Krukowscy, Stanisława i Feliks Krukowscy, Teresa i Tadeusz Krukowscy, Anna i Stefan Mamełowie, Helena i Jan Pastuszakowie, Janina i Jan Polscy, Stanisława i Marian Poździkowie, Stanisława i Adolf Ruszczakowie, Janina i Jan Smarkalowie, Wanda i Czesław Tłuczkowie, Stanisława i Tadeusz Wachowiczowie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe