Typer Kroniki Tygodnia

  • 24.10.2020, 10:00
  • MaSzt
Typer Kroniki Tygodnia
Wyniki weekendowych spotkań obstawia Marcin Sirko (Sokół).

Olimpiakos – Orzeł, sobota, godz. 13, typ 1

Olimpiakos wygra, a zadecydują o tym większe umiejętności piłkarzy z Tarnogrodu.

Olimpia – Orion, sobota, godz. 15, typ X

Te dwie drużyny będą walczyły ze sobą, jak równy z równym. Dla obu mecz będzie to mecz z gatunku „za sześć punktów”. Żadna nie zdoła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Sokół – Pogoń, niedziela, godz. 14, typ 1

Nie mam innego wyjścia – typuję „jedynkę”. Musimy stanąć na wysokości zadania i zdobyć trzy punkty. Naszym atutem będzie własne boisko. Pogoń na co dzień ma inne warunki do gry.

Victoria – Korona, niedziela, godz. 14, typ 2

Nie wiem, jakiego pewniaka wskazać. Stawiam na Koronę, a o jej wygranej zadecydują detale. Graliśmy z tymi dwoma drużynami. I to właśnie Korona lepiej się prezentowała.

Tarpan – Tur, niedziela, godz. 15, typ 2

Doświadczenie i jakość piłkarska jest po stronie piłkarzy z Turobina.

Potok – Granica, niedziela, godz. 15, typ 1

Jeszcze nie graliśmy z Potokiem, ale wiem, że po zmianie trenera zespół ten prezentuje się coraz lepiej i znalazł się na dobrej drodze do poprawy wyników. Powinien wygrać z Granicą.

Roztocze – Omega, niedziela, godz. 15, typ 2

To będzie bardzo ciekawy mecz, którego wynik bardzo trudno przewidzieć. Obie drużyny mają w składzie dobrych piłkarzy, jednak nieco większą jakość prezentują ci ze Starego Zamościa. Pewnie dużo bramek nie padnie, spodziewam się jednego gola, ale oba zespoły będą dążyły do zwycięstwa, więc możemy liczyć na atrakcyjne widowisko.

Metalowiec – Błękitni, niedziela, godz. 15, typ X

Specyfika boiska w Goraju i waleczność tamtejszych piłkarzy mogą zadecydować o tym, że faworyzowani goście nie zdołają wygrać, choć są dużo wyżej w ligowej tabeli.

Tanew – Igros, niedziela, godz. 15, typ 2

Oba zespoły mają ambicje, jakość i spore umiejętności piłkarskie. Igros niekiedy gra nieodpowiedzialnie, ale za to zawsze skutecznie.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe