Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w kioskach

  • 19.10.2020, 18:01
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w kioskach
Już jutro ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. To wydanie jest obszerniejsze, niż zwykle, ale ciekawe jak zawsze. Mamy dla Was wiele tematów.

>>>> Lekarze rodzinni leczą na telefon. A jak jest w szpitalach? Sprawdziliśmy sytuację w każdej z placówek w naszym regionie.

>>>> Od soboty Zamość jest czerwoną strefą. Reszta regionu znalazła się w żółtej. Wszędzie obowiązują nowe obostrzenia. Dla niektórych przedsiębiorców to dramat.

>>>>  Policja egzekwuje przepisy w sprawie maseczek, ale zapewnia, że "polowań" na obywateli nie organizuje. Czy na pewno?

>>>> Pacjenci, którzy zgłaszają się na wizytę do przychodni zdrowia w Goraju, rozbierają się do osłuchania na klatce schodowej. Nie są zadowoleni.

>>>> Księgowa niewinna, sekretarz winny, ale nieskazany... a ksiądz poczuł się zniesławiony. Takie rzeczy w gminie Trzeszczany.

>>>> Parkingi przy PZU i parku miejskim będą płatne do czasu zakończenia remontów placów Stefanidesa i Wolności. A ile to potrwa?

>>>> Powiat chce przeznaczyć ponad 5,5 mln zł na potrzeby szpitala, ale nie może. Dlaczego?

>>>> Jak za zamkniętymi drzwiami przeżyć kwarantannę i nie zwariować? Publikujemy jedną z takich opowieści.

>>>> Wielka rewitalizacja centrum Komarowa-Osady. Będzie wiele zmian. Jakich?

>>>> W gminie Ulhówek trwa walka dobra ze złem, a na podstawie sesji miejscowej rady można by kręcić odcinki serialu. Co tam się wydarzyło?

>>>> Sport, sport, sport. Tylu relacji i informacji z boisk i hal, co w Kronice Tygodnia, nie znajdziecie nigdzie indziej.

To tylko ułamek tematów z nowej kroniki Tygodnia. Wszystko od wtorku w wydaniu papierowym i elektronicznym.

👆👆👆KLIKNIJ👇👇👇

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe