Maseczkę włóż! Bądź odpowiedzialny (TYLKO W GAZECIE)

  • 20.10.2020, 07:45
  • Anna Szewc
Maseczkę włóż! Bądź odpowiedzialny (TYLKO W GAZECIE) Podczas wiosennego lockdownu policjanci z Zamościa rozdawali mieszkańcom miasta maseczki. Teraz tego nie robią. Sprawdzają, czy obywatele stosują się do obowiązujących zasad.
Policja egzekwuje przepisy, ale zapewnia, że "polowań" na obywateli nie organizuje.

Noszenie maseczek zmniejsza ryzyko zakażenia. Mówią o tym nie tylko rządzący, którzy wprowadzają obostrzenia, ale też lekarze. Od soboty, 10 października mamy w Polsce obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Policja ma prawo obywateli z tego rozliczyć. I robi to. Na ile kategorycznie?

Ile mandatów wystawiono w całym województwie, a ile w każdym z naszych powiatów? Co czeka opornych? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

👇👇👇👇👇

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Egzekwujcie
Egzekwujcie 29.10.2020, 22:45
Teraz egzekwujcie od tych kobit z pierunem. Tyle zdjec, mnostwo nagran. Lamany zakaz zgromadzen.
marko
marko 21.10.2020, 01:00
i ta WIELKA pani dzielnicowa na zdjeciu :) gdzie kolezanka ??
Ja
Ja 20.10.2020, 23:48
Niech pierw sami zaczną to egzekwować. Ilekroć widzę radiowóz to zastanawiam się czy policjanci w nim są być może spokrewnieni lub mieszkają pod jednym dachem, bo maseczek na ich twarzach jeszcze nie uświadczyłem.

Pozostałe