Zamość w czerwonej strefie. Magistrat pracuje dłużej

  • 18.10.2020, 15:22
  • red.
Zamość w czerwonej strefie. Magistrat pracuje dłużej Fot. Wikimedia Commons
W związku z coraz większą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i objęciem Zamościa czerwoną strefą miejscowy magistrat zdecydował o wydłużeniu godzin pracy urzędu. Od poniedziałku, 19 października wszelkie sprawy w Urzędzie Miasta Zamość będzie można załatwiać do godz. 18.

Jak czytamy w komunikacie, praca w magistracie ma być prowadzona na dwie zmiany.

✅ Interesanci będą obsługiwaniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 12:30 i 13:00- 18:00.

✅ Wyjątkiem jest Urząd Stanu Cywilnego, który będzie obsługiwał interesantów w godzinach 7:30- 12:00 i 13:00- 15:30.

CZYTAJ TAKŻE: ZAMOŚĆ W CZERWONEJ STREFIE. CO TO DLA NAS OZNACZA?

✅Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy codziennie (w dni robocze) od godz. 12.30 do godz. 13.00 dokonywana będzie dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń Urzędu. Podczas prowadzenia dezynfekcji na terenie Urzędu mogą przebywać tylko pracownicy sekcji obsługi Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego, interesanci nie będą w tym czasie obsługiwani.

CZYTAJ TAKŻE: ZMAINY W OBSŁUDZE INTERESANTÓW W ZAMOŚCIU

✅ W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów w Urzędzie Miasta Zamość wprowadzone zarządzeniem nr 243/2020 Prezydenta Miasta Zamość z 8 października 2020 r. Zmiana w sposobie funkcjonowania jest podyktowana koniecznością zminimalizowania narażania zdrowia zarówno mieszkańców, jak i pracowników Urzędu Miasta Zamość.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe